Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves fiúk, összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk, összejönnétek egy olyan nővel (20-25 év közötti) akinek gyereke van?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 14:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

11! nézd a 2 megmondta az igazat

sajnos ez így van, ez az élet, teljesen mindegy az ember hány éves, hogy néz ki, ezt én is tapasztalom

szóval kedves kérdező, nem igen találsz, de hátha szerencséd van N

2013. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Nem. Legalábbis addig semmiképpen sem amíg nem tudnék neki(k) megfelelő hátteret biztosítani.
2013. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Csak szexre igen.

De nekem nem kell gyerek, így komoly dolog nem lenne.

23f

2013. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Igazából én is úgy gondolom, hogy nem. Illetve nem egyértelműen nem, de ahhoz nagyon meg kell fognia a csajnak valamivel.


Biztosan nem egyszerű - de a gyerekvállalás lehetőség, amivel nem kell mindenáron élni ha esetleg bizonytalan egy kapcsolat, mondjuk a srácon látszik hogy másfelé kacsingat vagy nem szeretne még megállapodni.

2013. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
40%
Fantasztikus. Tehát csak ezért eldobnátok egy nőt?
2013. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, nem igazán jön be a gondolat, hogy más gyerekét neveljem... 23/F
2013. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

16. nak igaza van.


Aki ennyi idősen szül magára vessen. Rengeteg csodás dolog van a fogamzásgátlásra.

2013. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
14:55, eldobás? Mikor még kapcsolat sincs? :O
2013. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
#17: Igen, eldobnám. Biztos vannak kivételek és olyan helyzetek, amikor a lány nem tehet a helyzetéről, de alapesetben nekem a párt kereső fiatal egyedülálló anyákról mindig az jut eszembe, hogy jól megdöngettették magukat valami alfahímmel, aztán mikor kiderült, hogy jön a gyerek, a srác persze otthagyta őket a francba. Most meg kéne valaki, aki pénzeli őket, hogy legyen miből nevelni a gyereket. Hát köszi, de balek nem vagyok.
2013. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

"Inkább egy ünő, mint egy tehén borjúval."

~Elektra Natchios~

2013. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!