Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan helyzetbe kerültem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan helyzetbe kerültem, hogy kezd komolyra fordulni a dolog, és ezt nem is bánom, de hatalmas az anyagi különbség, és nem a mi javunkra. Nektek volt már ilyen? Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés
Nálunk arról lenne szó, hogy nagyon nehezen akarom beengedni a házunkba. Az övékhez képest mi viskóban lakunk, de az átlaghoz viszonyítva... régies. Tudom, hogy nem azt fogja nézni, meg beszéltünk is már erről, de nekem ez iszonyat nehéz. Én már voltam náluk, tehát ő is jönni fog hozzánk, és félek, mit fog szólni.

2013. jan. 1. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha egészséges lelkű a nő, nem fogja érdekelni...
2013. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. :)
2013. jan. 1. 16:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány évesek vagytok, felnőttek vagy tinik? Ha felnőttek vagytok, akkor azt mondtanám, hogy a nagy anyagi különbség nem kedvez a harmónikus kapcsolat kialakulásának és később is lehet konfliktus belőle. Ha tinik vagytok, akkor persze más a helyzet, még bármerre alakulhat az életetek, Te is szerezhetsz magadnak jól fizető állást.
2013. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2


Akkor nyert ügyed van, a pasiknál ez lényegtelen...csak max. a bájgúnároknál...azok véleménye meg semmi..

2013. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk, azért érzem magam kellemetlenül, mert ő nem ehhez van szokva...
2013. jan. 1. 16:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem fogja érdekelni, hogy te milyen lakásba laksz.
2013. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én a barátommal azért szakítottam, mert az anyukája a szemembe mondta, hogy nem ilyen partit szánt a fiának.

Sok kellemetlenségtől kíméltem meg magam az elválással.

2013. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És az anyjának mi köze hozzá?
2013. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a szülei nem szólnának bele, de nem is tetszene nekik a dolog, viszont vannak olyan emberek a családjában akik előtt ezt nagyon szégyellném. Igaz, neki szinte semmi közük hozzá, de egy idő után akkor is mindenki megtudja, hova jár...
2013. jan. 1. 17:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha normális a barátod és tényleg szeret, akkor nem fogja érdekelni a házatok kinézete. Ha szerelmes vagyok valakibe, tőlem lakhat szó szerint egy viskóban is, nekem az is kedves hely lenne, mert hozzá kötöm. Ha esetleg emiatt lenézne a barátod vagy másképp állna hozzád, akkor meg ne is sajnáld, mert nem szeret.
2013. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!