Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak. Örülnétek annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak. Örülnétek annak ha a barátnőtök parfümöt venne nektek? Ti már vettetek a barátnőtöknek? Milyen érzelmi hátérrel vettétek?

Figyelt kérdés
Itt értem csak úgy vagy ezzel is kifejeztétek a szerelmeteket?
2009. szept. 26. 21:51
 1/7 anonim válasza:
75%

Én nagyon örülök ha parfümöt kapok a feleségemtől és én is szoktam neki venni.

Ha a szeretetünket vagy a szerelmünket akarjuk kifejezni egymásnak akkor csak megöleljük egymást :)

Ha meglepit akarsz neki akkor inkább csinálj egy romantikus vacsorát!

Szerintem avval jobban kifejeznéd a szerelmed mint egy parfümmel.

2009. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

uhhh... ahhoz, hogy parfűmöt vegyek vkinek nem kell érzelmi háttér. Ez tök hülye kérdés, már ne haragudj. Természetesen most fel lehet háborodni!!! Hány éves vagy? 16? Igaza van az előttem szólónak. Nem ajándékkal tudod kifejezni az érzelmed, hanem őszinte szavakkal, öleléssel, simogatással stb... Ez sokkal többet ér, mint bármilyen tárgyi ajándék...

Amúgy nem hiszem, hogy egy parfűmmel ki lehetne fejezni a szerelmet.

2009. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Én nem örülnék.

Analógia: te örülnél, ha focilabdát vagy egy karton neves sört kapnál ajándékba?

(Igen, tudom: van, aki örülne. Kevesen. Ennyi férfi is van, aki a parfümnek örülne.)

2009. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Olyan szempontból örülnék, hogy szeretetből kapom, azonban senki se akarja faragni a stílusomat, ha parfümöt akarok használni, akkor azt majd én kiválasztom szépen.
2009. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Határozottan NEM örülnék neki. A parfümjeimet magam választom meg, egy másik ember - akármennyire is közel áll hozzám - nem ismerheti ennyire jól az ízlésemet és hangulataimat.

Tehát vagy kapnék egy olyan parfümöt amit már meglenne nekem (minek kettő?) vagy pedig jópofát kellene vágnom egy olyan parfümhöz amit pénzért sem tennék magamra.

Annak, hogy egy olyan parfümöt kapnék ami igazán tetszik, van kb. 10% esélye...

2009. szept. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

mi szoktunk egymásnak,DE csak olyat amit tudom,hogy használ...

nemjo olyat fujni magadra aminek a szagától(direktbe nem illatot irtam) rosszulvan az ember


ugyhogy vagy tudd meg mit használ,és azt vedd,vagy találj ki mást

2009. szept. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a leba.... írásokat. Főleg azét aki ki akadt a kérdésen. NEM IS OLYAN PARFÜMRE GONDOLTAM AMIT NEM SZÍVESEN FÚJNA MAGÁRA. A másik meg minek érdekel valakit, hogy jelenleg hány éves is vagyok. SZIMPLÁN EGY KÉRDÉST TETTEM FEL!!!!!!! Tudom milyet használ és mi a kedvence. SZERINTEM MEG ABBÓL NEM GÁZ HA VAN TARTALÉK.
2009. szept. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!