Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Őszintén, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Őszintén, titeket zavarna csókolózásba, ha a barátnőtöknek az egyik fogából hiányzik egy negyed darab? Vagy visszataszítónak találnátok így a barátnőtök "külsejét"?

Figyelt kérdés
Fontos lenne tudnom több véleményt!Előre is köszi!
2009. júl. 27. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
:-D UNDORÍTÓÓ!!! Eleve meg sem ismerkedek letört fogú lányokkal :-) Nagyon unatkozhatsz hogy ez a legnagyobb problémád:-)
2009. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát engem azért valamennyire zavarna. Persze az is fontos, hogy honnan hiányzik, ha hátul, az fel se tűnik. Meg csókolózás közben zavaró is lehet, mert pl. a frissen tört fognak elég éles tud lenni a felülete. Jó mondjuk emiatt biztos nem hagynám ott, de valamennyire zavarna :) Pótoltasd ki gyorsan! :) 16/F
2009. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira nem gáz, mint ahogy az első válaszoló mondja, de valóban nem túl esztétikus. Miért nem csináltatod meg? Úgy tudom az nem is fájdalmas, csak furcsa érzés. Neked lenne tőle jobb, mert nőne az önbizalmad, és nem kéne emiatt aggódnod, hogy visszataszító-e. Bár szerintem aki szeret az elfogad ilyennek. Az én fogaim ferdék, a barátom szerint aranyosak. Az övé között rés van, ő utálja, én megőrülök érte. Változó. Biztos van aki szerint visszataszító, de biztos van olyan is akinek nem okoz problémát.
2009. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első csak irónikusan mondta hogy undorító!

Én meg személy szerint nem foglalgkoznék vele. Ha aranyos a lány, akkor nem fogom nézni hogy hiányik egy darab a fogából!

2009. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokmidnentől függ,

De amúgy tudnám javasolni a fogorvosnál, visszaépítésre jelentkezni. ;)

2009. júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!