Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A legjobb barátnőm féltékeny rám!

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk barátok, de még soha nem merültek fel ilyen problémák mint az elmúlt időszakokban.

Barátnőmnek, eddig ahány pasija volt, mindegyiknek én kellettem amikor megismert.Akikkel csak elkezdett ismerkedni mindegyik azt kérdezgette ki a barátnője? Tehát nem felé érdeklődött hanem felém. Mivel ez feltűnt barátnőmnek, elég flegma lett velem. Szóvá tettem neki és hát kifakadt belőle, hogy mi is a baja. Elmondta, hogy iszonyatosan féltékeny rám. Pedig van barátom. Elmesélte, hogy eddig akárkivel próbált összejönni, a pasinak az volt a célja, hogy rajta keresztül közelebb férkőzhessen hozzám.

Nagyon jól tudja, hogy soha nem kezdenék olyan pasival, aki neki tetszik és ezt tényleg így gondolom. Ez az egész nem érne meg egy 10 éves tökéletes barátságot. Hajtogatja, hogy örüljek neki, én bárkit megkaphatok..pedig ez nem így van..nekem sem jön össze mindenkivel, mostani barátomért is sokat szenvedtem és rengeteget vártam rá.

:/ Ma letisztáztam vele ezt az ügyet, de már nem az első ilyen eset volt.


Mit tehetnék? :S


2013. ápr. 27. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
őszintén? semmit nem tudsz tenni. majd egy jön egy pasi, akinek ő kell és majd lenyugszik.
2013. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem nagyon tudsz semmit tenni, minthogy még párszor átbeszéled a helyzetet a barátnőddel, talán megnyugszik


örülj magadnak, hogy nem fordított helyzetben vagytok.....

2013. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Muszáj bemutatnia téged a potenciális pasijelöltnek? Nem tud vele várni legalább addig amíg fél évig együtt vannak?
2013. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én is ezt mondtam, hogy minek mutat be ?! de rengeteg közös képünk van facen (barátnőm általában ott ismerkedik) és hát látják a képeket :S

most úgy van vele, hogy neki soha a büdös életbe nem kell pasi...mondtam neki, hogy ezt addig fogja így gondolni amíg nem jön valaki, de hát köti az ebet a karóhoz..

2013. ápr. 27. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ez a barátság sosem volt barátság.
2013. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hány éves a barátnőd? mert elég gyerekesnek tűnik...
2013. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mind2-en 16 évesek vagyunk
2013. máj. 4. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ennek a barátságnak itt van vége. Barátkozz olyanokkal, akik egy szinten vannak veled, és fel sem merül bennük, hogy féltékenyek legyenek rád.
2013. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a külső miatt féltékeny rád(legalábbis abból,hogy azt mondtad,hogy a fotódat látva veled akarnak ismerkedni, erre következtettem). Én voltam már mindkét oldalon. Olyanban is, ahol rám voltak féltékenyek,és olyanban is,ahol sajnos én voltam az. Ha akarod írj privát üzenetet és beszélgethetünk róla!:)
2013. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!