Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom barátnője halálosan féltékeny rám, de teljesen ok nélkül. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? 21L

Figyelt kérdés
Egy sráccal 6 éve vagyunk nagyon jó barátok, de soha nem volt közöttünk semmi több. 2 éve megismerkedett egy nála sokkal idősebb nővel, aki aranyos, meg szereti is de szinte megfolytja a féltékenységével. Az a helyzet, hogy most hétvégén síelni megyünk 8-an, 2 autóval és úgy jött ki a lépés, hogy ők az én kocsimban kéne, hogy üljenek, de a csaj közölte, hogy akkor nem jön mert biztos azért akartuk így, mert van köztünk valami(pláne, hogy az én párom is ott lesz)...már sokszor teljesen lefáraszt a hülyeségeivel. Szegény fiú meg szégyelli, hogy ilyen korlátolt a barátnője , így inkább sokszor ő se jön (minden hétvégén társasjátékozás van). Tartok is egy picit ettől a nőtől, nem nagyon tudom kezelni a kirohanásait. Mit csináljak? Inkább mondjam le az egész síelést?
2012. febr. 14. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess el a csaj fejével, mondd neki, hogy van barátod akit szeretsz, az ő pasijára meg nem úgy tekintesz. Ha egy kicsit is normális akkor fel kéne fognia.
2012. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De sajnos nem normális, és csak azt hajtogatja, hogy nő és férfi között nem lehet barátság.
2012. febr. 14. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a srác cseszteti a barátnőjét azért mert féltékeny és ezért talán tesz olyan megjegyzéseket ami szerinte poénos, de a csajszi meg komolyan veszi?
2012. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz vele csinálni , nem fogja felfogni a dolgot,ha beszélsz vele, mert ö se érti, hogy miért van mellette a barátod, mint ahogy én se :D

Ha a srác meg tudja magyarázni az öreglánynak, hogy miért van, és marad is vele, és ezt éreztetni is tudja vele, akkor majd nem lesz féltékeny, de ugy látszik ez eddig nem jött össze.

2012. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi önbizalma nincs a csajnak :S
2012. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért van vele a srác mert kissé "szeretethiányos" és jól esik neki, hogy ez a csaj tényleg feltétel nélkül szereti, főz neki, megcsinál mindent ami egy "nő dolga". Azt hiszi, hogy nem létezik több ilyen lány, mert a volt felesége, azt se tudta, hogy néz ki a konyha belülről, meg a műkörmén kívül nem sok dolog érdekelte. Viszont ez meg már a ló túlsó oldala szerintem, anyáskodik felette.
2012. febr. 14. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!