Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van ennek a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek a viselkedésnek?

Figyelt kérdés
Lányok egy rövid internetes ismerettség után, lányok ha megadjátok a telefonszámotok és elkéritek a fiu számát is, az jelent valamit? Tovább megyek, ha igen akkor miért nem reagáltok a hívásra? Se visszahívás se h láttam kerestél (erre ott az msn is pl). Se semmi, majd mikor rákérdeznek neten mit szólnátok egy találkozóhoz, jönnek a kifogások:)...
2011. ápr. 27. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
meggondolta magát
2011. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó beszélgető partner vagy, de ennek így semmi értelme számomra. Minek adják meg a telefonszámukat, ha nem akarnak semmit? Ha megadja a telefonszámat, az azt jelenti hogy szívesen beszélne, vagy találkozna veled. Ha nem adja meg, az magától is adódik, hogy jó beszélgető partner vagy, csíp, de még nem elég biztos a dologban.

Meg azt mondod, hogy ír sms-t, de nem válaszol a hívásra... ezt én is csináltam egyszer, én akkor tettem mikor féltem hogy esetleg kifogynék a témából híváson keresztül...de hamar rájöttem hogy semmi értelme nem volt félnem :)

De alapjáraton más nem jut az eszembe :S bocsi :(

2011. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem irt sms t, semmit ezt mondom,

nem tudom Ti hogy vagytok vele, de sajánt tapasztalat, ha futunk ezen dolgok ellenére egy lány után akivel még személyesen nem is találkoztunk, "csak elrontunk mindent." értékünket vesztjük nála.


Visszatérve, igen én sem értem ezt a viselkedést...

2011. ápr. 27. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!