Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nélkül is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül is lehet boldog párkapcsolatban élni és hosszútávra tervezni valakivel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a párom és én 3 éve vagyunk együtt, eleinte csak barátok voltunk, majd "összejöttünk", de én nem voltam szerelmes belé, és bevallása szerint ő sem belém. Most együtt élünk (körübelül fél éve), nincs semmi komolyabb problémánk, közösek az érdeklődési köreink, ízlésünk, jól megértjük a másikat, emellé jó szexuális kapcsolat is társul. Viszont akárhonnan nézem, kicsit fura hogy nem "dúl a love" - ahogy szokták mondani, hanem csak úgy megvagyunk mintha 50 éve házasok lennénk(22 és 21 évesek vagyunk).
2013. ápr. 28. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
lehet ,mert a szerelem ugyis elmulik elöbb-utobb
2013. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem lehet. Ha jól működik a dolog, ha tisztelitek, szeretitek (mint embert) és megértitek egymást, miért is ne lehetne ez hosszútávú kapcsolat? :)
2013. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bruce_Wayne ***** válasza:
nagyon is működhet a dolog,amennyiben mindketten megelégedtek a jelenlegi helyzettel és a köztetek lévő érzésekkel.Probléma akkor következhet be, ha ne adj isten belép egy harmadik személy és egyikőtök szembesül azzal az intenzívebb érzelmi állapottal amit szerelemnek hívunk, hiszen ilyen állapotban sajnos előrébb kerül az a bizonyos érzés mint a sok sok együtt töltött év emléke,a bizalom és egyéb nagyon fontos dolgok.Reméljük ilyesmire esetetekben nem kerül sor.
2013. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem a Szerelem a fontos hanem a Szeretet!A szerelem langja mindig alàbb hagy,de a Szeretet, na az nem!
2013. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2013. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!