Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a srácról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a srácról? Vajon akarhat valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel régebben jóban voltam meg hát együtt is voltunk csak a majd 300km miatt nem nagyon ment a dolog.Mostanában ismét elkezdtünk aktívabban beszélgetni fb-n.(Tudni kell,hogy van barátnője.) És mostanában azt írja,hogy olyan az egész,mintha megint együtt lennénk,Kedvesemnek,Drágámnak szólít,szíveket ír és ha valamin hülyéskedünk,akkor megkérdi,hogy tudom-e,hogy tiszta szívéből szeret engem.Nem tudom hova tenni ezt a viselkedést,szerintetek?

2013. ápr. 28. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak unatkozik, és így szórakozik veled, vagy nem túl jó a kapcsolata a barátnőjével, és valamiféle "kompenzálást" keres. Mondjuk én tizenévesnek saccolnám a srácot, ez a viselkedés kb. az ilyenekre illik. Én nem feltétlenül venném őt komolyan.
2013. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van barátnője, de veled kavar..
2013. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csak szórakozik, majd ha akar valamit, akkor szakít a barátnőjével...
2013. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csiperkee ***** válasza:
Az ilyennel vigyázni kell, aljasak ám. Lehet h a bnője is tud rola h irogat neked és jot röhögnek rajta. Nem vészmadárkodni akarok csak előfordulhat. Vigyázz mit irsz vissza mert még te jöhetsz ki belőle rosszul. az ilyen nőcsábászok tudják csürni-csavarni a dolgokat.
2013. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Messze laknak egymástól ~150km és van,hogy 2 hónapig nem is tudnak találkozni.Amikor együtt voltunk nagyon jó volt minden,veszekedés nélkül váltunk el,nyilván ezért is tartom vele a kapcsolatot.Ismerem már annyira,hogy nem röhög rajtam.Annak idején még amikor "kezdő" ismerkedősök voltunk nekem öntötte ki folyton a lelkét.Nincsen sok barátja,max 2 ami igazán jó és közel áll hozzá,bonyolult lélek ő is.Ezzel nem védeni akarom,de nem is tudom hová tenni mindezt.Fel szokott hívni,hogy hallja a hangom...
2013. ápr. 29. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!