Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívedre vagy az eszedre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívedre vagy az eszedre hallgatnál?

Figyelt kérdés

Nem könnyű a helyzet... Még sosem volt ilyen, de azt hiszem, hogy egyszerre két lányba szerettem bele. És ez egyszerűen tönkretesz. Másfél éve volt egy fantasztikus kapcsolatom, mindenkinek kívánom, hogy egyszer az életben éljen át olyat. Azóta sokakkal próbáltam feledtetni a lányt, de nem vált be a dolog. Éppen ez a gondom első fele: az agyam beleszeretett egy lányba. Kedves, okos, jól néz ki, és azt hiszem, ő lehetne a megoldás. Csak pont az a kis apróság hiányzik belőle, amit nem én döntök el, hogy megvan-e vagy nem... Mert nem érzem azt, amiről tudom, hogy éreznem kéne. De két hete minden felfordult. A szívem beleesett egy másik lányba... Gyönyörű, intelligens, vicces, és egyszerűen elveszek a szemeiben... Az a fajta, akit ha meglátsz, nem csak az ugrik be, hogy jó csaj, hanem hogy ő a te típusod. Akit álmaidban elképzelsz, akiért a csillagokat is elcserélnéd. De fiatal... Túl fiatal... És pont az a korosztály, aki már érettebbnek tűnik, és úgy is viselkedik, de mégis érzed, hogy ez nem fog működni. Hát ez a bökkenő. Az egyiket az agyam szereti, de a szívem nem... A másikért pedig megveszek, de tudom, hogy nem működne jól a dolog. Szerintetek mitévő legyek?

17 f


2013. ápr. 28. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Eszemre.


31/F

2013. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szívemre és az eszemre egyszerre. Vagyis, nem mennék bele olyan kapcsolatba, ahol nem vagyok szerelmes. :)
2013. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Eszedre. Mert ha a szívre hallgatás után jövő lány tényleg túl fiatal, akkor kár lenne a legszebb éveidet dutyiban tölteni.
2013. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
eszedre hallgass mindenképp!
2013. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Győrben laksz?..mert pont ezt történ egy fiú ismerősömmel..Amúgy beszélj mind a két lánnyal, ismerkedj meg velük jobban, figyelj az apró dolgaikra, hogy mit csinálnak és hidd el jönni fog valami sugallat, hogy melyiket válaszd. :)
2013. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sosem hallgattam az eszemre, ha szívügyről volt szó.

Olyankor még a lehetetlent is megpróbálom!

2013. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a farkamra
2013. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

tipikus agy vs szív párharc

mindenképp az eszedre kell hallgatnod, néha muszáj a szívnek parancsolni!

2013. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az esetednél: egyiket sem.A két szereplő érdekében.
2013. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

eszedre, ha lehet

mi lenen, ha kicsit még ismerkednél, de mindig az első döntés a jó, szóval az eszedre hallgassál N

2013. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!