Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire zavar ha a barátnőtöknek eléggé lóg a cicije?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és sajnos elég nagy cicikkel áldott meg az ég, amiken idő előtt a gravitáció is fogott. Most kezdtem járni egy fiúval, de még nem látott meztelenül, csak melltartóban, de már nem sokáig lehet halogatni, és elég gátlásos vagyok, félek, hogy mit szól majd. Nagyon zavaró a férfiak számára egy ilyen testi "hiba"?

2013. ápr. 30. 00:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak megereszkedett picit az nem gáz.

Ha térdig ér,az már igen.

2013. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Ha ennyire nincs önbizalmad akkor csinálj mellfeszesítő tornát,ne meleg vízzel zuhanyoz és amikor teheted vedd le a melltartódat.

Nekem ezek tökéletesen "helyrerakták" a melleimet,az egyik barátnőm is megfogadta,neki is segített.

2013. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Ja,azt lehagytam hogy nekem is nagy mellem van(85D)szóval még a nagyobb melleken is lehet segíteni ezekkel.
2013. ápr. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, kipróbálom! De gondolom ez sem segít egyik napról a másikra, így a kérdés még mindig fennál.
2013. ápr. 30. 00:09
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem zavar. örülök, hogy láthatom a didiket. Óh, Istenem a didik...a legcsodásabb dolgok a földön. Imádom a didiket!
2013. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Arató Gizi ***** válasza:
100%

ne aggódj én is féltem ettől... (85 DD ) de azóta mindig kapok mellmasszázst... :D nekem is eléggé lóg nem olyan mint a legtöbb képen a nőknek stb de nekem annyit mondott a párom hogy ez természetes akinek nagy annak lóg és ennyi...(ha úgy könnyebb esetleg úgy vedd le először és úgy lássa amikor fekszel ;)

L/22

2013. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Bokaverő csecsek? Milka vol. 2 :D

Nem para, ha nem lóg bokáig, mint a fülünk a mondókában. Kicsit lóghat.

2013. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha már eljuttok odáig hogy szeretkezzetek az azt jelenti hogy szerelmesek vagytok egymásba (jó tudom mai világban ez nem így szokott menni mindig de én még hiszek a tündérmesékben). Szóval ez a szerelem dolog olyan hogy tökre lesz*arja hogy neked most éppen lóg nem lóg... Nagy melled van külön öröm. Ha meg zavar tegyél ellene ahogy fentebb írták :)
2013. ápr. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább örül, hogy nagy a melled. Az enyém is lóg, mert elég korán sikeredett elég nagyra (10 évesen már B kosaras melltartót hordtam...), de páromat ez nem zavarja, imádja, hogy nagyok. :) 26N
2013. ápr. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen nem lehet olyan katasztrofális a helyzet, mint ahogy te látod. Szerintem egy természetes nagy mellnél előforduló "lógásról" lehet szó, ami nem fogja zavarni.
2013. ápr. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!