Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne nézzetek hülyének, olyanba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne nézzetek hülyének, olyanba tudtok tanácsot adni hogy egy ideje van barátom, és szeretem meg minden de viszont borzasztóan csókol. Szerintetek megmondjam neki? ha igen akkor hogyan? Nem vagyok ilyen szitukban kezdeményező típus, de nagyon aggaszt.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt szépen nem nagyon lehet elmondani neki. Amúgy hogy csókol rosszul írd már le nekem. Nekem mindig mondták hogy jól csókolok, de nem értem hogy hogy lehet ''rosszul''.
2013. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hű.. Tudom milyen... Anno nekem is volt egy kapcsim amiben a srác nagyon rosszul csókolt. Mondtam is neki diszkréten, hogy próbáljon gyengédebb és kevésbé nyálas lenni, illetve próbáltam "megmutatni neki" (már amennyire hagyta hogy érvényesüljek). Nem változott semmit, hiába próbáltam. 1 évig húztuk együtt.
2013. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát azt nem lehet leírni hogy hogyan lehet rosszul csókolni, csak érezni lehet...
2013. máj. 1. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!