Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van manapság annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság annyi hisztis pasi?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy a pasik manapság kezdenek elnőiesedni

2013. ápr. 30. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Szimplán kimutatják, ha nem tetszik nekik valami, vagy nem akarnak valamit. ennyi.

2013. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért van manapság ennyi semmirekellő ribanc?
2013. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Figyelj mondok egy szitut:

Volt egyszer egy fiú akinek tetszett ez a lány. A fiú alapból egy kissé cinikus és szarkasztikus hangvételű gyerek volt, de amikor a lánnyal beszélgetett akkor ezen változtatott, megpróbált neki kedveskedni és bókolni. A lány ezt kiszimatolta és megkérte a fiút, hogy legyen önmaga. Ezután a lány megsértődött és azt mondta a fiúnak, hogy nem tűri el, hogy így beszéljen vele, régebben olyan kedves volt most miért kell így viselkednie. The End.


És akkor még az én *nyám *csáját mi?

2013. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is tapasztalom. A vélt vagy valós problémáikat rávetítik a nőre, és ha próbálom kideríteni, hogy mégis mi baja (finoman érdeklődve, mert én annak a híve vagyok, hogy mindent beszéljünk meg, és közösen oldjuk meg), akkor jön a hiszti. Nem hiszem, hogy ez manapság lenne így...

Én alapvetően minden emberi kapcsolatomban azt várom, hogy mondja el nyíltan mindenki, ha baja van, mert mindent meg lehet oldani. Nagyon kevés embernél tapasztalom, hogy erre képes! És amikor elmondja, hogy mi a probléma, akkor általában kiderül, hogy nem is velem volt gondja, hanem a korábbi frusztrációit vetíti rám.

Mondjuk ez nőkre is jellemző.

Én már igyekszem messze elkerülni az ilyen embereket, mert aki nem képes elmondani, mi a baja, csak hisztizik, azzal egyszerűen nem lehet mit kezdeni...

2013. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mert túl sok a felszínes nő...de ők is felszínesek ha nem érik be a ronda lányokkal.Nem képesek változni/alkalmazkodni ami végülis nem baj,mert ha kitartóan keresnének akkor talán lenne olyan lány aki elfogadná őket de ehelyett itt panaszkodnak ami eléggé irritáló még nekem is akinek szintén megvan a véleménye a nőkről...Mert végülis igazat írnak többnyire de bennük is van hiba...Röviden ennyi
2013. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy mondod, sok a hisztis pasi.

Pasi, nem férfi.

2013. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A felszínes nem azt jelenti, hogy az ember a másik felszíne alapján választ párt...gg
2013. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

jah, persze, mert valakinek töke van, akkor már szó nélkül szemrebbenés nélkül nyeljen be minden aljadékságot a világtól mi? Hol élsz te faszom.

Ha valakinek nem tetszik valami,akkor igenis dühöngjön, és adjon hangot neki. Vagy a szomorkodás is csak a kibszott nők kiváltsága lehet mint szinte minden a társas együttélésben? Mert igazából szinte mindenben előnyt élveznek /jogtalanul, érdemtelenül/

Ha nem tetszik, akkor ne hallgasd, meg ne olvasd, meg törődj a te igen tökéletesen összejött életeddel, meg a kéjmámoroddal.

2013. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Az általános férfikép szerint a férfi egy érzelemmentes munka- és baszógép, szóval gyanítom ezért nem tetszik sokaknak egy érzelmes legényke. Mondhat bárki bármit, ez benne van a köztudatba, csak én nem szégyellem leírni.
2013. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tökéletesen látod 9-s. Csak tudod mi a baj? Hogy házasság után is elvárják ezt a nők.
2013. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!