Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar minden pasi rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden pasi rögtön ágyba vinni? Manapság nem lehet pár nyugodt randi előtte, hogy megismerjük egymást? Ráadásul ezekből biztos nem lenne hosszútávú kapcsolat! Nekem ez így nem megy.

Figyelt kérdés
Egy ideig szüneteltettem az ismerkedést, de ez nem megoldás. Van vmi ötletetek?
2011. márc. 11. 15:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
0%
én általában azokat a csajokat akarom ágyba vinni, akik jól néznek de csak egy szexre méltók. ha egy csaj jól is néz ki és okos is mellette, ő vele már járnék.
2011. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szép, főleg nem annyira, hogy csak egy szexre méltó legyek.
2011. márc. 11. 15:26
 3/51 anonim ***** válasza:
A cél szentesíti az eszközt. Az eszközt pedig Te meg a Férfi. Hogy hogyan, ez kettőtökön múlik.
2011. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Bocs, de ezt nem igazán értem...XD
2011. márc. 11. 15:33
 5/51 anonim ***** válasza:
Minden férfi dugni akar. Hogy ezt hogy éri el, az Tőled és tőle függ. Hogy miként, ez is kettőtökön áll.
2011. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

A "biztos nem lenne hosszútávú kapcsolat!" részt nem értem. Honnan tudod előre? Meg ha előre tudod, akkor miért mész el a randira? Vagy szerinted a szex ténye rombolná le? Ez elég téves hozzáállás. Attól, mert lefekszel vele, még nem lesz rövidebb a kapcsolat, és attól, mert nem szexeltek az elején nem lesz hosszabb. Aki csak megfektetni akar, az ott fog hagyni, ha látja, hogy nincs szex, aki meg hosszabb távon is gondolkodik, az kitart, akkor is ha ő már szexelne.


Szerintem teljesen normális a korai szex, a férfiaknak nem kell lélektan ahhoz, hogy le tudjanak feküdni valakivel, és legalább hamar kiderül, ha ilyen téren nem passzoltok.

2011. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Jó, ok, megértem, de ezzel nem sokra megyek!
2011. márc. 11. 15:47
 8/51 A kérdező kommentje:
Ok, ez már tényleg segít. Köszi!
2011. márc. 11. 15:49
 9/51 anonim ***** válasza:
31 éves nő:helyzet függő,hogy kivel mennyi idő után
2011. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
A férfiaknak nem kell lélektan? Talán a férfiak érzéketlen lények, vagy mi? Egyetlen férfivel se állnék szóba, ha ez lenne a valóság, de jó, hogy azért vannak kivételek.
2011. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!