Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítél mindenki külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítél mindenki külső alapján? Barátom 190cm 120kg, én 164cm,48 kg, hosszú szőke hajam van és azt mondják kifejezetten szép vagyok és csinos, De

Figyelt kérdés
a barátom nem illik hozzám, mert szebb illene hozzám. Mások szerint persze!Nekem viszont ő kell. Kapcsolatunk alatt kiderült, hogy nagyon jómódú és sajnos kaptam több negatív megjegyzést, hogy a pénz megszépíti az embert, de nekem nem a pénze kell! Nekem is van szép nagy lakásom, autóm és jó munkahelyem. Miért van ennyi rosszindulatú ember? Nekem ő kifejezetten tetszik. Párom is többször föltette a kérdést,hogy hogyan voltam képes vele leállni, mert ő milyen hozzám képest,de nekem ő tetszik és kész és nem a pénze!
2013. ápr. 30. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Jó hát akkor sz@rd le. Ilyen az élet ez van az emberek beszélnek és ez is lesz még jó pár 1000 évig.
2013. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

"de nekem ő tetszik és kész és nem a pénze!"


Sosem irtad volna ki ezt a kérdést, ha ez igaz lenne.


Ezt úgy hivják: öngól.

2013. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Ne törődj velük,csak savanyú a szőlő :)
2013. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kettes!

Nekem is mindenem megvan! Biztosítom magamnak azt, amire szükségem van. Nem szeretnék soha egy férfira se rászorulni anyagilag.

2013. ápr. 30. 21:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor miért számít mások véleménye?
2013. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az èn életem kb 11o kiló, imádom!:)

Sz@rd le, ki mit gondol!:)

Sok boldogságot!:))

2013. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Öngól után kedves kérdező, bölcsebb hallgatnod:D
2013. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

nálunk fordítva van, én vagyok a bálna, és még ronda is, a férjem pedig helyes, magas, bárkit megkaphatna, mégis velem van pedig pénzem sincs:D

szemtől szemben nem mondják de abból ahogy rám néznek, tudom mit gondolnak.

még a saját családom se érti hogy lehet velem...

azt gondolnak amit akarnak.


ha szereted, ne foglalkozz azzal mit mondanak mások.


27/N

2013. máj. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
31%
Kösz szépen, így sincs semmi önbizalmam, ezek után az ereimet fogom vagdosni tényleg most már. Alacsony, alig 53-54kilós srác vagyok és egy csajnak sem kellek, tudtam én, hogy kövér állatnak kellett volna születnem. Á, soha a büdös életben nem lesz nekem baártnőm. Utálok élni!
2013. máj. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!