Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi számít csinos, nőies hajnak?

Mi számít csinos, nőies hajnak?

Figyelt kérdés

Barátom mondta, hogy örülne, ha vágatnék a hajamból már, mert túl hosszú szerinte. Mondtam, hogy oké, mondja meg milyen fazon tetszene neki, de ennyit tudtam kiszedni belőle, hogy csinos...na mondom ez nagy segítség.

Amúgy egyenes barna hosszú hajam van, fokozatos és a leghosszabb része a hátam közepéig ér, oldalt szoktam elválasztani. Szerintetek mi számít csinos, nőies hajnak?



2013. márc. 10. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Az ami a legjobban áll neked
2013. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát köszi a választ :D és azt esetleg meg tudnád mondani, honnan tudjam, hogy mi áll nekem a legjobban?
2013. márc. 10. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hátközépig érő fokozatos az teljesen nőies és csinos..nem tudom mi baja a barátodnak :D Szerintem mutass neki mindenféle vállig érőhajról képet, hogy melyik tetszene neki.Nehogy az legyen, hogy "ez se tetszik"
2013. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi ez nagyon jó ötlet :) lehet az lesz, hogy mutogatok képeket, hogy tuti jó legyen :D de lehet csak valami frizura kéne ami bejön neki...amúgy szerintem is nőies így a hajam, dehát valami mégse jó neki XD
2013. márc. 10. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy pixie fazon is lehet nőcis :) bár szerintem addig te sem mennél el :D
2013. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tetszik neked így a hajad akkor ne vágasd le a pasid kedvéért...Én nem tenném meg.
2013. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!