Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk (leginkább 15-20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (leginkább 15-20 év között)! Számotokra milyen az ideális lány, és most csak külső alapján nézve?

Figyelt kérdés

Szóval melyik az a típus, amire azt mondjátok, hogy én egy ilyen lány mellett tudnám elképzelni magam? Mivel a belső tulajdonságok szerintem elég egyértelműek (számomra legalábbis), ezért most a külsőre lennék kíváncsi: szemszín, hajszín, magasság, egyéb kinézeti jellemzők. Mindent tudni akarok! :P

Ha már jó sok választ kaptam, akkor majd én is bemutatom álmaim lányát pár mondatban! :)

17/F


2013. ápr. 30. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Alacsony, vékony, barna bőr, barna haj, barna szem, pici kerek popsi, kézreálló cicik. Nekem az ilyen lányok jönnek be a legjobban, de persze van kivétel :).
2013. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aranyos arc (és az itt most mindegy, hogy mekkora az orra, vagy van-e gödröcskéje, csak valami apró részlet fogjon meg), szemszín mindegy, hajszín szintén. 165 cm és 55 kg körüli, egyenletes eloszlásban. Pici, formás cici, formás fenék, szép lábak, igényes megjelenés, a lehető legkevesebb sminkkel. Semmi mű dolog (se műköröm, se műmell, se egyéb plasztika).
2013. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hajszín szőke kék szem, alacsony, formás test, jol öltözködjön de nr k*rvásan.
2013. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legyen szűz, mert imádok lyukasztani. persze nem a buszon.
2013. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálam mindenféleképpen alacsonyabb. A teltkarcsú még belefér, de a pufi már nem. A haj színe mindegy, az arca szép legyen, sok pattanás ne legyen rajta, mivel ilyen korban (17-18) még előfordul hogy pattanásos az illető arca.
2013. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem az ideálom: szőkésbarna hullámos haj, zöld szemek, hosszúkásabb de bájos arc, 165-170 centi között, formás lábakkal és selymes bőrrel. Ha még a hangja is nőies és édes, akkor azt hiszem a mennyben vagyok és már meghaltam:)
2013. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melles legyen meg faros, hogy lehessen tolni.
2013. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!