Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha odamegyek a volt barátomhoz és megölelem hogy béküljünk ki?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem mert szerinte hisztis voltam. Most éppen azt játssza hogy "lesz*r" rám sem néz, nem igazán köszön, ha kérdezek valamit nem válaszol sem facen sem élőben. De én nagyon szeretem őt. Gáz ha legközelebb odamegyek hozzá és megölelem vagy adok neki egy csókot? Hogy próbáljuk meg újra? Vagy ez inkább könyörgésnek tűnne?


Lány vagyok


2013. máj. 1. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Uhh ez nagyon a dolgok közepébe vágós. Szerintem menj oda hozzá, és kedvesen mondd el neki mit érzel. Majd utána öleld meg. Így egy picivel mégis jobb mint hogy letámadod :)
2013. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
ez nagyon gáz lenne. Ne alázkodj meg elötte. Ez a fiú nem szeret téged és nem akar veled lenni, fogadd el. Mit gondolsz majd ettől szerelmes lesz? hÁt nem csak kiröhög. Még jobban a földbe döngöl. Legyen már benned böüszkeség könyörgöm. 29/N
2013. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én elkezdtem neki mondogatni hogy mit érzek de nem érdekelte...Tényleg azt játszotta hogy le sem szar. Mintha levegő lennék. Beszéltem hozzá de semmi válasz.
2013. máj. 1. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ő szakított veled, akkor valószínűleg nem csak eljátsza, hogy le se sz.ar, hanem tényleg nem érdekled. Ne öleld meg, ne beszélj vele, felejtsd el.
2013. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nem foglalkozik Veled, akkor Te miért csinálod ezt

kérdezel valamit és sehol nem válaszol, minek égeted Magadat, ez nagyon gáz lenne, ha ezt tennéd, még szarabb lenne, ha ezután érzékeltetné, hogy elutasít

ő szakított, hagyjad, N

2013. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de számításba kell venni, hogy esetleg lepattint. Na az a gáz!
2013. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogymár még fuss utána! Szerintem azzal nem érsz el semmit. Ha esetleg összejönnétek mégegyszer, úgyis szakítás lenne. Lépj tovább, fiatal vagy! ;)
2013. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!