Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon valóban megakar ismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon valóban megakar ismerni egy 10 évvel idősebb pasi, vagy csak szexet akar?

Figyelt kérdés
17 vagyok, ő 29... Nekem nem lenne baj a korkülönbség, csak nem szeretném, hogy kihasználjon.
2013. máj. 1. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
mi ezt honnan tudjuk?:D
2013. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is 12 évvel idősebb. A korkülönbség alapjában véve nem lenne nagy, de úgy, hogy te még csak 17 vagy, mégis. Később már nem lesz ennyire éles a különbség, minél fiatalabb az egyik fél, annál nagyobb. Gondolj bele, te még tulajdonképpen nem vagy felnőtt, de a férfi már simán lehetne családos is.


Egyébként könnyen kideríthető, hogy mik a szándékai. Vannak igazán "gyerekes" pasik, akikkel simán el lehet lenni, mert még ők maguk sem nőttek fel igazán.


Ne feküdj le vele egyhamar, ha csináltok programokat, érdeklődik, nem siettet, akkor nem csak szexet akar. Ha viszont minél előbb a tárgyra akar térni... Akkor esélyes.

2013. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Friss hús vagy, csak megakar kúrni, vigyázz!
2013. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, mindenek előtt ne a 4.- 5. találka után feküdjél le vele. Akkor azért már sejthető, hogy nem csak egy könnyen kapható friss husinak néz!
2013. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Am én is 29 vagyok, de sajnos nincs ilyen a láthatáron mint te :P :P
2013. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyobb az esély hogy csak meg akar rakni, mintha egy 20 évessel randiznál, de nem biztos az
2013. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A megismerési vágy nem életkor függvénye.

De az sem a kortól függ, hogy hagyod-e magad kihasználni.


Én ismerek jó pár olyan kapcsolatot, tartós kapcsolatot, ahol ennél nagyobb a korkülönbség. Hajrá, sok sikert!

2013. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom biztosan, hogy mit akar tőled, de azt tudom, hogy én 29 évesen mit akarnék.


Semmit! Komolyat pedig végképp nem!


Egyetem megvolt, 7 éve dolgozom, saját lakásban élek, hamarosan gyereket szeretnék... egy érettségi előtt álló fiatal csaj nem tudná megadni azt, amire vágyom.

Fizikailag sem. A friss hús nem minden. Jobban szeretem a korombeli nőket, aki tudják, mit akarnak. Az ágyban is.


Van egy kollégám, egy évvel fiatalabb nálam. Na ő még mindig a 18-as korosztályra hajt. Az oka az, hogy még véletlenül sem akar elköteleződni és az ilyen fiatal lányok mellett, nem is kell. Ha tovább tanulnak, akkor minimum 3 évig még biztos nem rágják a fülét, hogy "vegyél el, gyereket akarok". Egyik lánnyal se tervez hosszabb távra. Pár hónap és jöhet a következő.

A betöltött 18 év azonban még nála is "kötelező". Egy 17 évessel nem kezdene, azt mondja egy 18 évessel már kevesebb a baj, ha érted, mire gondolok (nem kell semmihez szülői engedély...).

2013. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. máj. 1. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!