Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit gondol? Valóban minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol? Valóban minden mai lány egy idióta? Semmi mást nem akarnak, csak bulizni, inni meg szórakozni. Lehet találni valahol legalább 1 értelmes lányt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne minden lány ilyen de az biztos h a többség ilyen.
2013. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem minden lány ilyen, de mintha minden generáció egyre hülyébb lenne nemektől függetlenül.
2013. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha csak buliban ismerkedsz, csak bulizós csajokat fogsz megismerni.

Ki hitte volna?

2013. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a probléma, hogy a szép lányok mind ilyen bulizósok, aki pedig amúgy normálisabb, az csúnyább.
2013. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Már hiányoltam az ilyen kérdéseket.

Ez az első a héten az elkövetkező 500-ból.

2013. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hát a rondak kozott akad ertelmes csaj.ha neked ez nem problema valogass kozuluk.
2013. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
lehet találni (és nem csak rondákat- engem sem tartanak rondának, sőt, mégsem a bulizás meg az ivás az életcélom), de igaza van az egyik válaszolónak- bulizós helyen mit vársz? hogy majd ultraokos, érzékeny, figyelmes lányokkal hoz össze a sors, akik egytől egyik kvantumfizikát tanulnak az egyetemen, ha nem éppen a jogi vagy az orvosi karon próbálnak boldogulni? akik értelmesek, azokat előbb találod meg parkban, könyvtárban, egyéb helyeken (mondjuk, a kollégiumban, ahol lakom, elég sok dekoratív, mégis okos, kedves lánnyal találkoztam, akik közül nincs mindnek barátja). Diszkóban ne reménykedj, oda többségében tényleg azok járnak, akik felszínesek és buták, akiknek tényleg csak az a legnagyobb bajuk az életben, hogy Cuba Librét vagy Sex on the Beach-et vegyenek péntek este inni...
2013. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vannak értelmes normális lányok, csak azok meg majdnem mind olyanok hogy az igényeik magasabban vannak mint a csillagos ég. Olyan lánnyal aki normális, értelmes és még ezek mellé szerény is én nagyon ritkán találkozok.
2013. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

71%


:DD


Nekem komolyan nem fér a fejembe, hogyan ismerhetnek egyesek MINDEN MA ÉLŐ NŐT, LÁNYT. :O :D

2013. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem, a lányok az alfahímet akarják, te nem vagy az, akkor te mit akarsz?
2013. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!