Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetörtem egy lány szívét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörtem egy lány szívét, de most eléggé sajnálom. Hiba összejönni vele emiatt?

Figyelt kérdés

Helyes lány és nagyon jófej, megértő, de én mindig picit a rosszlányokhoz vonzódtam, akik kb. elérhetetlenek. Tegnap megmondta neki, hogy nem igazán működe a dolog (csak randiztunk, de volt csók és tudom hogyan vannak érzelmei), és nagyon sírt. Teljesen magába zuhant és igazából megértem Őt, mert ugyanúgy szenved most tőlem, mint én szoktam a hercegnő típusú nőktől.

Arra gondoltam mivel én amúgy sem leszek nagyon boldog a hülye ízlésem miatt, talán járhatnék vele és legalább Ő neki jó lenne, ha vele vagyok és boldoggá teszem ezzel.

Vagy idővel rájönne és zavarná az, hogy én nem szeretem szerelemmel?


2013. máj. 1. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hagyd őt békén, hadd találjon egy normális fiút.
2013. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pff tipikus pasi vagy... no comment.

Jobban jár a barátnőd, ha távol marad tőled.

L

2013. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
NE jöjj vele össze, ha később megtudja hogy te nem úgy szereted mint ő téged akkor 1000szer rosszabb lesz neki mint most
2013. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát ha már összetörted akkor későbánat.

Most gondolj bele, ha így kiakadt akkor szerinted megfog benned bízni annyira hogy járjon veled? Ha te azt mondod hogy a szerelemből nem szeretnéd akkor kár lenne erőltetned, mert ha beleszeretsz másba akkor még nagyobb gondok lehetnek, és akár az életed végéig is a lelkeden száradhat az hogy így átvertél egy olyan lányt aki elég kedves, meg szerethető.

Ezt eléggé elszúrtad, de ha van benned annyi hogy megbeszéld vele a dolgokat őszintén és segítenél neki párt találni, akkor egy barátság még lehet belőle és akkor ezt a baklövést talán jóvá tehetnéd.

2013. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3-nál a pont.
2013. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

inkább most legyen túl ezen, mint rájöjjön, hogy nem is szereted

szóval szánalomból ne tedd!! N

2013. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
maradj távol tőle.. szegény lány.
2013. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
miért szegény lány? látjátok, hogy nem működött volna..
2013. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez jó nehéz kérdés és látom, csak emocionális, személyeskedő válaszokat kapsz rá :D


Szerintem próbálj ne végletekben gondolkodni. Ne rohand le úgy a lányt (se jó hírrel, se rosszal), legyél tartózkodóbb,és mint embert próbáld megismerni (ne csak mint lányt). De azt se felejtsd el, hogy a nők az érzelmi manipulálásban sokkal advancedebb szinten vannak, mint mi :D ezért az ilyesmi sosem egyszerű. (ezt a "nagyon sírt"-r értem). Én pl. nem tudok mit kezdeni vele, ha egy lány sír miattam (pár hét ismeretség után) érted. Mert ha évek óta együtt vagytok és bejelented: csá, akkor érteném a dolgot, de ha nem ez van akkor két esetet tudok elképzelni. a) kisgyerek, b) oltva vagyok. De én nem szeretne, ha f@sznak vagyok nézve, olyat nem játszom, mert az egy végeláthatatlan örök dráma. :)


27/f

2013. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt a lehetőséget kihagytad, hogy idővel fordul a kocka, Te fogsz beleesni mint ló a gödörbe ő meg kiszeret belőled aztán kiadja az utad és ezzel jól meg vagy szivatva. Nem azért mert a lánynak így jó, hanem egész egyszerűen azért mert ezt érdemled az élettől. Mindenki visszakapja amit másoknak adott ezért ne csinálj olyat ami neked nem esne jól.
2013. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!