Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb csúnya pasinak lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb csúnya pasinak lenni, mint helyesnek, mert lehet egy helyes könnyen talál magának párt, de ha egy csúnya talál magának lányt az a lány a belsejébe szeretett belé?

Figyelt kérdés
Engem eléggé helyes pasinak tartanak, tény sose volt gond nőt szerezni, de boldog sose voltam, mert a nők leginkább a külsőmet szerették meg, így általában elhagynak vagy megcsalnak, mert felületesek voltak az érzelmek. Két barátom is van, akik csúnyák, kövérek és irigyelnem kell őket, mert mind kettő már házas, gyereke van és boldogok. Én meg csak a felszínes nőket vonzom, ezért úgy érzem, így 30 felé, hogy jobb lett volna csúnyának születnem. Mert a normális nők csak menekülnek tőlem, mert sajnos előítéletesek
2013. máj. 1. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Átlagosnak a legjobb lenni én azt mondom. A p*csáknak nem kellesz, de a rendes lányokat még vonzod. Nőknél is ugyanez a véleményem.
2013. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress tovább! Nem minden nő felületes, ne általánosíts, kérlek! Szép nő is lehet kedves, hűséges! Ne szomorkodj, minden ember megtalálja a párját! :) Sok sikert! 23/l
2013. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A pártalálás nem azonos azzal, hogy szóba áll veled a csaj. Az csak az első szükséges feltétel. :) Mutasd meg neki a belsődet még mielőtt komolyabban járni kezdtek, aztán ha nem jó neki, lapát. És próbálkozz kevésbé esztétikus lányoknál is. A tapasztalat azt mutatja, hogy általában aki szép, belül üresebb, mert a szépségével elér mindent, ami kell neki. Ez lányokra is és fiúkra is igaz szokott lenni, de a lányokra még egy fokkal jellemzőbb, mert őket eleve nem arra kondicionálja ez a társadalom, hogy bármit is ésszel csináljanak.
2013. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És még egy tipp: öltözködj kicsit lezserebbül, ne divatosan. Vegyél zoknit a szandálhoz. Ne moss minden nap hajat. Meg ilyenek. Lehet a sármos vonzerőn csökkenteni is. ;)
2013. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

HKHV! mozgalom

Arra gondoltam kihuzatok 2-3 fogat elöl direkt

2013. máj. 1. 14:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jobb. Te legalább kellesz vkinek. Olyan lány viszont nincs, aki egy srác belsőjébe szeret bele, ergo aki csúnya, az egy csajnak se kell, a normálisabbaknak se.
2013. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én ronda, alacsony, girhes srácként azt tapasztalom, hogy a csajok nem adnak még esélyt sem nekem az ismerkedésre többnyire, nagy ritkán találok rendesnek tűnő szép lányt, de ő is cssak haverkondi akar, vonzódni nem tud hozzám. Szóval én inkább lennék helyes.
2013. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os

Hidd el az rosszabb, hogy megszeretsz valakit, aztán elhagy és ........ Jobb lett volna ha nem is állt velem volna szóba. És igenis sok csúnya girhes meg duci pasit ismerek, akinek lehet sose volt barátnője, de 30 felé előbb utóbb lett valakije, akivel boldog lett

2013. máj. 1. 14:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a marhaságot! Tudod mi kellene neked? Jól elcsúfítani egy évre, hogy megtapasztald milyen pokol a ronda ember élete. Többet nem tennél fel ilyen hülye kérdést. Neked jó lenne, ha senki sem állna szóba veled? Ha csúfolnának, lenéznének? A munkahelyeden(ha egyáltalán találsz, mert ha csúnya vagy rohatt nehéz elhelyezkedni) mindenki bunkó lenne veled? Nincs barát se barátnő, alacsony fizetés, kilátástalan élet. A rondaságnak egy előnye van csak. Ha csúnya vagy látod az emberek igazi arcát. Mert egy ronda előtt senki se fogja megjátszani magát az igazi énjét adja. De általában ez az igazi én eléggé undok. Csak ritkán kedves. Ne ku*vákkal randizz hanem normális csajokkal! Ha tudnád én hányszor voltam szerelmes. És csak a megvetést vagy sajnálatot láttam a lány tekintetében. Nincs a magánytól rosszabb. Emberek közt vagy mégis egyedül.
2013. júl. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, nagyon igazad van, azt leszámítva, h csúnya pasi a normális csajoknak se kell. Sőt, a qrváknál még talán nagyobb az esély, mert egy kis szerencsével kifoghatsz olyat, akinek mindegy, csak fa.sz legyen. Szeretni nem fog, de legalább párszor megdughatod.
2013. júl. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!