Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok egy ilyen testalkatú lányról?

Figyelt kérdés

[link]

Ez már túl kövér? Járnátok egy ilyen testű lánnyal? Kort is írjatok!


2013. máj. 1. 22:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Bomba! De tényleg, formás!

20F

2013. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én ízlésem szerint közel van a tökéleteshez.

23/F

2013. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem kövér,kicsit molett,én járnék ilyen lánnyal,de azért számít nekem a belső is,gondolkodása,humora stb...
2013. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

igen

2013. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nagyon szép arcú lány van a képen, viszont számomra túl telt :)

Szeretem azokat a lányokat akiken van mit fogni, de ez nekem sok.

De tényleg ízlések és pofonok!

18F

2013. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%
tetszik hogy ennyi pozitív válasz van ilyen alkatra is :D igazi férfi nem a csonttal játszik :D 17/l
2013. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Nemrég volt itt egy hasonló kérdés és mindenki lehurrogta. Annyi a különbség hogy ez most egy retusált kép egy kifejezetten szép arcú lánnyal és pólóban van. Attól még ugyanúgy kövér. Egyébként az sem mindegy kik alkotnak véleményt, persze hogy engem nem vonz én egy vékony alkatú srác vagyok. (22 éves)
2013. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Lány vagyok, csak megjegyzem, jó olvasni, hogy sok fiúnak az ilyen is bejön. Ebben a média őrült anorexia kultuszos világban, tényleg örülök neki, hogy a teltebb lányok is lehetnek valakik!:)
2013. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

nekem bejön

35F

2013. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
#6-os: erről a csonttal csak a kutya játszik szövegről le lehetne már kopni ^^ Attól, hogy valakin van egy kis (vagy több) fölösleg és nem érzi jól magát a bőrében, nem kell nekiállni fikázni a vékony lányokat. Ha valami nem tetszik magadon, változtass rajta, és akkor nem kell itt ilyen hülyeségekkel kompenzálnod. Vékony lány létemre nem hobbim a "dagadt" lányokról ilyen szintű baromságokat írni :)
2013. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!