Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú megszívatott, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú megszívatott, úgy mond "próbára tett". Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Párszor láttuk már egymást, de nem beszélgettünk. Majd interneten felvettük a kapcsolatot. Hosszasan, sokat beszélgettünk, igazából ott ismertük meg egymást. Nagyon szimpatikusnak tűnt, már elsőre, illetve nagyon tetszett is, jó srác, nagyon kedves, intelligens. Látszott, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Mikor kérdezgettem, mondtam, meséljen magáról. Írta, hogy a szüleivel él, rendezett, normális körülmények között, viszont alig ha megtudnak élni, egy kicsi lakásban. Apukája munkanélküli, anyukája dolgozik, de elég keveset keres, ő is dolgozik a testvérével együtt, boltban eladók. Jogsija, kocsija nincs. Egyedül érettségije van, nem tanult tovább, szakmája sincs. Ritkán jár el ide-oda szórakozni, mivel nincs sok pénze, és ami van, azt sem erre akarja elszórni. Majd írta, reméli ez mind nem gátolja meg azt, (legalábbis engem) hogy komolyabbra forduljanak köztünk a dolgok, később ebből kialakulhatna több is. Írtam, hogy abszolút nem, nekem az elég, ha rendezett, környezetére igényes, ápolt, és intelligens, valamint családcentrikus. Ezután találkozgattunk még jó párszor, randizgattunk. Tegnap volt ismét egy randink, este hazakísért, majd a randink végén megcsókolt / bevallom, teljesen elolvadtam/ . Szerelmet vallott, kérdezte, leszek-e a barátnője. Örömmel mondtam neki igent. Ekkor mondta, hogy be kell vallania valamit. Egyből rosszra gondoltam, mert láttam az arcán, valami komoly dolog lehet. Mondta, hogy nagy részt mind végig hazudott magáról. Nagyon megijedtem, közölte, hogy valójában gazdagok, a szülei vállalkozók, van jogsija, kocsija, egy nagy kertes, családi házban élnek, valamint neki is van egy lakása, illetve szakmája is, érettségi után továbbtanult. De abban viszont nem, hogy valóban nagyon családcentrikus. Amit a magánéletéről írt, hogy nagyon érzelmes típus, és szeretné, ha viszont szeretnék, az is mind igaz. Hozzátette, ez csak egy próbatétel volt, kíváncsi volt arra, ugyan úgy érdeklődnék-e iránta, ha nem állna jól anyagilag, és nem csak a pénzéért vagyok vele, mivel sok lány ezek miatt hülyítette. Nem tudtam ehhez mit szólni, meg voltam lepődve, megértettem, hogy ezt csinálta, még is kicsit átvertek éreztem/érzem magam, hogy hazudott. Elég hülyén érzem most magam... hogy így, hülyére vett. Ti is hasonlóképpen cselekedtetek volna? Mit szólnátok, az én helyemben?
2013. máj. 1. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülsz neki legbelül, h kiálltad a próbát... Még egy ideig durcizz, aztán majd úgy is összejössz vele.
2013. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel csak jobb neked:DD amúgy meg én megértem őt és rendes fiúnak tűnik, meg bevallotta és most már ő is megbízik benned :) sztem többet nem fog kamuzni
2013. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
örülnék neki, hogy gazdag, meg annak is hogy "átmentél a próbán" :D nem értem igazából, most hol a probléma, vagy minek ez a kérdés, én nem szólnék semmit a helyedben, legfeljebb pozitívan meglepődnék, hogy még van ilyen, aki így "csajozik"
2013. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a srácot, rendes gyereknek tűnik :) becsüld meg, és sok boldogságot :)
2013. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem most végül is mindenki jól járt. Ha azt is figyelembe veszed,hogy ezt nem csak veled játszotta volna el, akkor végül is nincs miért megsértődnöd. Végül is nem akart téged becsapni.
2013. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok gazdag, jólmenő pasi küzd ezzel a gonddal. Ha a pénzétől függetlenűl, mondom attól függetlenűl (mert sajnos sokan meglátszik, érződik a pénz!) jól elvagytok, akkor semmi vész! De azért légy az eszednél!!!
2013. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!