Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 1 hónapja járunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1 hónapja járunk, de még nem mondta hogy szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 20:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Vágd földhöz magad.
2013. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azonnal szakíts vele.


....

2013. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mondd neki te, hátha megindítja, vagy várj türelemmel.
2013. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát mégis mit? : D Járj még vele tovább...
2013. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Traune ***** válasza:
najó legyen normális válasz is. lehet nem akarja elhamarkodni mert úgy gondolja sokat jelent kimondani. amúgy meg. ne legyél nyuszi, te is kimondhatod nyugodtan : mindenki akkor mondja amikor igazán úgy érzi hogy ki kell jönni, mond hogy szereted és ha szeret úgyis visszamondja neked hogy "én is téged VAGY én is szeretlek VAGY én is szeretlek téged VAGY én is (ilyenkor visszakérdezni, te is szereted magad? de jó!)" ennyi :D
2013. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy hónap még nem a világ. Igaz, én kicsit lassabb tempót szeretek, de nekem, mikor 3 hét után mondta a párom, egyszerűen sok volt. Mostanra már tudom, hogy tényleg így gondolta, de akkor az járt a fejemben, hogy ennyi idő után még nem lehetséges, elvégre alig ismerjük egymást. Nekem csaknem 3 hónap kellett hozzá. Szerintem ne aggódj, ha jól érzitek magatokat egymás társaságában, akkor nincs mitől félned. Neked is jobb, ha csak akkor mondja, mikor tényleg úgy gondolja, és nem akkor, amikor a te ritmusod szerint elvárható lenne.

2013. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 1,5 éve járok a barátommal, de még sose mondta. Én se. Mind a ketten elég sokat csalódtunk már és nem a szavakban, hanem a tettekben hiszünk. Bár sohasem mondta, tudom, hogy szeret. A viselkedéséből, a nézéséből, a gesztusaiból... és ez minden szónál többet ér! 26N
2013. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt valahogy nem ertem. Miert jarsz vele, ha nem szeret?
2013. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem több mint egy év után mondta. Sokkal többet jelentett így, mintha minden nap mondogatná. Főleg, hogy az előző állandóan mondta, aztán mégis jó nagy szívás lett a vége részemről.
2013. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet még nem alakult ki az érzés benne,még nem biztos az érzéseiben.Egy hónap nem sok idő ám.Majd ha egy év múlva nem mondja,akkor kezdhetsz aggódni.:)
2013. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!