Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 9 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G.kiki94 kérdése:

Mit tegyek? 9 hónapja vagyok együtt a barátommal, és egy kb 1 hete észrevettem 1-2 olyan tulajdonságot ami hasonlít az apámra. Azóta csak romlik a helyzet, már nem tudok úgy csinálni, hogy ne figyeljem az apám hülyeségeit.

Figyelt kérdés
A hétvégén megkérdeztem anyumat, és ő mondta hogy már az elején feltűnt neki, de nem akart szólni.

2013. ápr. 17. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

"és egy kb 1 hete"

fantasztikus fogalmazással rendelkezel.

2013. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

állítólag tudat alatt mindenki a szüleihez hasonló párt próbál választani, gondolom azért, mert az neki a természetes, hiszen abban szocializálódott.

kivétel ez azlól talán a részeg ember, lásd tesómékat, akiknek az első 10 év házassága csak megcsalás, és veszekedés volt, és most kezdenek lehiggadni.

2013. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ivilicious ***** válasza:
ez így van, szimpla pszichológia,h olyat próbálsz választani tudatalatt,aki vmelyik szülődhöz hasonlít. van egy ilyen rész az így jártam anyátokkalban is
2013. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja,sok csaj olyan pasit választ magának,aki hasonlít az apjára.És sokan rá se jönnek,vagy csak úgy,mint te hogy már amikor rég együtt vannak.

Az én volt élettársam is ,csak épp én nem annyira hasonlítottam.Sokkal őszintébb vagyok,kedvesebb is.

Talán azért nem maradt velem örökre.De akkor nem ismertem volna meg a mostanit...

2013. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ivilicious ***** válasza:
nem feltétlenül az apjára,az anyjára is lehet! én párom pl olyan sárkány,mint anyám :D:D:D:D:D:D
2013. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Konkrétan milyen tulajdonságok ezek?
2013. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. köszi hogy észrevetted az 1 db elírásomat -.-

Igen ezt már hallottam hogy mindig valamelyik szülőre hasonlít, csak hát nem gondoltam, hogy ennyire. Konkrétan még az anyuja is olyan mint a nagymamám. Mindketten egykék, és az emberek egy jórészét nem igazán szeretik ( megvetik őket és amiket tesznek stb.).

2013. ápr. 18. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!