Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Maradnatok hosszú távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Maradnatok hosszú távon egy ilyen férfi mellett?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve ismerjük egymást. A helyzet hogy az anyja mellett nem lehet labdába rúgni. egyutt is laknak. Úgy érzem én mindig csak 2. Lehetek a történetben. Már több szunetunk is volt mert nem éreztem magam biztonságba ebbe a kapcsolatba. Most épp újra osszejottunk de már most elojottek a régi gondok.


24 vagyok, ő 43.

Így elsőre úgy tűnhet h hülye vagyok de ennyi ev alatt beragadtam ebbe.

Ti maradnak egy ilyen férfival? Amúgy mikor jól vagyunk akkor kedves, figyelmes velem.


2013. máj. 2. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Ennyi idősen még az anyjával lakik?
2013. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem. 43 éves és nem vált le az anyjáról? Határozottan nem.
2013. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj vagyok egyetérteni az előttem válaszolókkal.

Nem.

2013. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de ez nagyon gáz.
2013. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen így gáz elsőre. Amúgy nem rossz ember. Kedves, aranyos de ez sokszor már az agyamban megy ez a betegesnek tűnő viszony.
2013. máj. 2. 21:21
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Ezer százalék,hogy eleve össze sem jöttem volna vele.
2013. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Semmiképpen. Ennél fiatalabb korban is nehezen változik az ember, nem hogy már 40 felett. Ő sem fog már változni, legalábbis javulni nem fog a helyzet, csak romlani.

Tehát vagy tényleg elfogadod, hogy csak a második leszel, hogy nem fogtok összeköltözni, hacsak nem az anyjával hármasban. De ha valami csoda folytán mégis összeköltöznétek, akkor is több időt fog tölteni az anyjánál, mint veled. Tapasztalat.

2013. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj. Eleve mit akarsz egy 43 évestől, aki még maga is gyerek?

Keress egy korodbelit, aki már felnőtt!

2013. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki 30 felett még az anyjával lakik, az nagyon gáz.

Mondom én, aki úgy jöttem össze a párommal, hogy az anyjával lakott. Igaz, előtte már laktak külön, csak később visszaköltözött, mert anyagilag így volt jobb nekik. Így a későbbi leválás nem okozott gondot.

Az alapvetően nem baj, ha szereti az anyját, csak akkor vannak gondok, ha ő az első, és nem te. Persze jobb nem választási helyzetbe hozni, de sajnos néha elkerülhetetlen. Én is meggondolnám a dolgot.

2013. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy nem maradnék, hanem össze sem jönnék egy ilyennel. A korkülönbség is zavaró, és az ilyen szintű anyamánia pedig szánalmasan férfiatlan.
2013. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!