Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: hol lehet ilyen tavaszias nyári napokon udvarolni nektek? F/23

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm és szeretnék hogy el mehessünk sétálni, fagyizni, kettesben lenni, elvinném motocrossozni az erdőbe csak mi ketten, megállnánk pihenni és hallgatnánk a madarak csicsergésüket, rátalálnánk egy nagy fára és bele vésnénk a monogrammunkat pl: L & S forever. :)

Hát nekem ilyen elképzeléseim vannak, ilyen vagyok, romantikus.


2013. máj. 3. 08:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok de nem találom a párom 24/L
2013. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Talán nézz szét fagyizók,cukrászdák környékén,az utcán,a téren.
2013. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Elképzeltem, hogy kezdeményezel.

"

-Szia László vagyok.

-Volna kedved egy fába vésni a monogramunkat, mint a ZS kategóriás filmekben az alulképzett színészek?

"


Szerintem ez baromi langyi.

2013. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az írásodból azt veszem ki hogy fogalmad sincs a romantikáról, nem tudod át érezni.

Tudod mit maradj csak a 'mindenlánytmegkelldugnom és egész életemben csak a partyzás' létezik eszednél.

Mai fiúknak az esze csak is ezen jár, de nem csak neked szól ez a többi hasonló gondolkozású eszű fiúknak is szól.

2013. máj. 3. 09:18
 5/21 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy vannak még ilyen romantikus emberek.

Egyébként nem inkább "nyárias tavaszi napok"?

2013. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak én vagyok ilyen szerencsés, vagy csak a személyem vonzza be őket, de nekem eddig hála az égnek csak ilyen romantikus fiúk udvaroltak! Szóval vannak rendes fiúk és örülök hogy te is ilyen vagy kedves kérdező! Kívánom neked hogy mihamarabb találj egy aranyos, kedves lányt magadnak!;)
2013. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Az írásodból azt veszem ki hogy fogalmad sincs a romantikáról, nem tudod át érezni.

Tudod mit maradj csak a 'mindenlánytmegkelldugnom és egész életemben csak a partyzás' létezik eszednél.

Mai fiúknak az esze csak is ezen jár, de nem csak neked szól ez a többi hasonló gondolkozású eszű fiúknak is szól."


Látom az emberismereted az nem az igazi. A női éned fejlettebb.

2013. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
A romantikát felejtsd el, ha barátnőt akarsz, a csajok nem értékelik, sőt, kifejezetten taszítja őket!
2013. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 ivilicious ***** válasza:
nekem ez szimpi :D
2013. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
légy figyelmes!
2013. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!