Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik legjobb haverja el kezdett nekem udvarolni és egyértelműen a tudtomra adta, h akar tőlem valamit. Elmondjam a barátomnak? Vagy inkább hallgassak, és ne tegyem tönkre a barátságukat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
K*rva szép baratság lehet, ha a háta mögött ilyet csinál.
2013. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mond el a barátodnak, az illetőt meg küld el a jó büdös..

Az ilyen nem barát ;)

2013. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azonnal szólnék a helyedben. Milyen barát az ilyen?
2013. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pár szóval állítsd le úgy, hogy soha többet be ne merjen próbálkozni.Én hallgatnék-mint ez mellett, mert..sajnálnám..
2013. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szeritnem is szolj ha nem szólsz azonnal az galyra vághatja a kapcsoaltotokat, mert ha azt mondod, hogy "szia Béla két hete csapja nekem a szelet" akkor párod kiakad, hogy két hétig miért volt jo ez neked? :)
2013. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És az a legszörnyűbb, h a barátom szeme láttára udvarolt és közeledett felém és barátom meg nem vette észre. :(
2013. jan. 24. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 22:44


akkro vszont a barátodnak is fura az értékrendje és nem mellesleg neked is ha ezek után vele maradsz. :)

2013. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy lassan 5 éves kapcsolatot nem fogok felrúgni egyik pillanatról a másikra, csak mert nem minden úgy működik, ahogy kéne.
2013. jan. 24. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt inkább az a fő probléma, hogy a barátod erre semmit nem reagált. Ennek vagy az az oka, hogy simán egy balf@sz, vagy annyira leszar már téged, hogy az se érdekli, ha lecsapnak a kezéről. Szerintem ez utóbbi.
2013. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jó akkor azt még hozzá teszem, h nem csak a barátom, hanem egy egész nagy társaság előtt, de lehet, h csak nekem volt föltűnő.
2013. jan. 24. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!