Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexkapcsolat, nincs csók? Miért nem szeretne csókolózni közben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert ütközik az elveivel. Az neki már nem fér bele a szexkapcsolatba. Ennyi.
2013. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem szeret,a kurv.k sem csókolóznak.
2013. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet szeret valakit, és a csók érzelmesebb (nekem legalébbis) mint a sima szex. Érzelmileg nem akar kötődni hozzád.
2013. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Mert ronda a fejed / büdös a szád, nem vonzódik hozzád. Ez a fájdalmas igazság. Csak a testedet használja. Magadra vess.
2013. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem akarja ,hogy kialakuljanak érzelmek..
2013. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

hát én biztos nem feküdnék le vele ha még arra sem hajlandó h megcsókoljon

20L

2013. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert nem szerelmes beléd. Pont ezért nem is tart sokra - emberileg meg pláne.
2013. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert a csók az már túl személyes oda érzelmek is kellenek vagy pedig fél attól hogy megszeret amikor szexkapcsim volt én sem csókolóztam nekem az már nem fért bele.
2013. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Softness ***** válasza:

Régebben mikor voltak 1 éjszakás kalandjaim én sem csókolóztam úgy gondolkoztam ahhoz kell érzelem is, az nem fér bele, lehet hülyén hangzik, de ez van.

23 N

2013. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
De azért az olyan nőket is nagyon "bírom", akik az orálban simán benne vannak, de egy sima smacizástól óckodnak... dögöljek meg, ha értem ennek a logikáját. Mellesleg én, ráadásul férfiként, úgy vagyok vele, hogy a normális szexhez szorosan hozzátartozik a csók, különben anélkül, annyi erővel ki is verhetem, kb. a csók nélküli szex is van olyan személytelen, és valahogy én többre vágyok egy lyuknál.
2013. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!