Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nagyon szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon szeretnék segítséget kérni, szerintetek mit gondol vagy mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Életemben eddig egyszer voltam szerelmes, de akkor nagyon. Ez az érzés 13 hónap után befejeződött. Azóta volt 2 pasim (05 éves vagyok) és őket sehogy se tudtam szeretni, hamar szakítanom kellett, úgy éreztem. Most megismertem egy fiút. Akit úgyérzek hogy tudok szeretni és SZERETEK! Mindennél jobban. A városban (Szolnok) nagyon sokan ismerik, a neve Bálint és már 4szer találkoztunk. és tegnap megcsókolt. De aggódok hogy nem szeret annyira engem hogy kapcsolatban is tudjunk majd lenni. Szerintetek ezt honnan deríthetném ki? Honnan tudjam? Már kérdeztem tőle 4 nappal ezelőtt aztmondta hogy majd többet akar. Nem hittem neki és már azóta 2szer újra megkérdeztem. és haragudott rám, hogy nem hiszek neki (telefonon volt ez) és azóta fel sem akarja hozni ezt a témát. Nagyonnagyon szeretem, nem tudok nélküle élni! Segítstek, mit tegyek!

2013. máj. 3. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
"(05 éves vagyok)"
2013. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugodj meg...
2013. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
*15 bocsi
2013. máj. 3. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy érezz irántad valamit ok nélkül nem csókolja meg egy ember a másikat. Csak lehet hogy még nem szerelmes
2013. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és honnan tudhatom meg mikor az?
2013. máj. 3. 20:21
 6/10 A kérdező kommentje:
mit tegyek hogy az legyen?
2013. máj. 3. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem éltél még olyan sokat, hogy most leírd itt az életed. Dont worry!:) Még sok alkalmad lesz, ha esetleg nem jönnél vele össze, majd mással máshol.
2013. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak szeretem és nehéz:/ de köszönöm:)
2013. máj. 3. 20:24
 9/10 anonim ***** válasza:
ne erőltesd. azzal nem mész semmire, ha állandóan kérdezgeted, hogy mit gondol a kapcsolatotokról, mert ezzel egy idő után csak elijeszted. ne aggódj, ezt nem lehet irányítani. ha kedves és megértő vagy vele és tényleg semmit nem erőltetsz, akkor minden rendben lesz. ha pedig nem akar veled lenni, azon akkor sem tudsz semmit tenni :/
2013. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja amúgy ne sértődj meg, nem az érzelmeid degradálása miatt írom, de sajnos ilyen korban hajlamosak az emberek félre érezni a magasabb hormontermelés miatt. Ilyenkor előfordulhat, hogy az egyszerű testi vonzalmat szerelemként interpretálja a szervezetük, egészen míg meg nem történik az első aktus.
2013. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!