Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőm barátnőjével, folyamatosan beleavatkozik a kapcsolatunkba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja járok egy lánnyal, neki van egy barátnője aki nagyon elkényesztetett meg mindent megkap amit csak kiejt a száján egyszóval elkényeztetett nagyon. A kapcsoltatunkat szeretné folyamatosan irányítani az ő véleménye szerint meg ellenem hergeli a barátnőmet, meg olyanok zavarják amihez semmi köze (nem szeretném részletezni de mondok egy példát azét pl.: hogy én miért veszem fel a barátnőm pulóverét mikor nekem is van...) szóunk neki és megkértük, hogy hanyagolja ezeket a megjegyzéseket és ne avatkozzon bele de 1 napig bírta és megutált nagyon. (előtte jóba voltunk és semmi baja nem volt velem) Kiabáltam is vele és a barátnőmnek ez elég rosszul esett, hogy mi rosszba vagyunk és nagyon szomorú lett én nem akarom hogy szomorú legyen, de viszont meg szeretném oldani a helyzetet. 3 nappal ezelőtt azt hazudta nekem, hogy a barátnőm csal engem meg h nem is érdeklem 1 nappal ezelőtt pedig reggel felmentem msn-re és írtam a barátnőmnek mondom neki h hiányzik és erre a válasz az, hogy "hogy hiányozhatok ha tegnap találkoztunk" na ez már nekem nagyon furcsa lett mert ilyet ilyet sose írna nekem. Kérdeztem hogy hogy van és h ma eljön-e velem moziba. Erre a válasz az volt h nem érdekelsz és néha nagyon elegem van belőled. Én kérdeztem h mi a baj erre a válasz az h nyálas vagy és unalmas. Én kérdeztem erre, hogy ez miben nyilvánul meg erre azt mondta hogy azért vagyok nyálas mert azt írtam neki h hiányzik és azért vagyok unalmas mert hülye vagyok, de ő szeret. Én néztem nagyokat mert ilyet még nem mondott nekem senki és ez elég bántó ha nem csinált az ember semmit... Kérdeztem h biztos ő ül-e ott a gépnél azt mondta hogy igen és h bekapcsolja a kamerát ha akarom én kértem de arra hivatkozott, hogy nem megy. -.-" [Na nem akarok regényt írni] Utána elment msn ről köszönés nélkül és kinyomogatta a telefonját. Este értem csak el és kiderült, hogy a barátnője a kis liba írta nekem ezeket és nyomogatta ki a telefont. Én meg egész nap azon gondolkoztam, hogy mit csinálhattam és, hogy remélem most ennek nem szakítás lesz a vége mert szeretem...


Na most az a kérdésem, hogy szerintetek most ezzel a helyzettel mit lehet csinálni? A barántnőmet irányítja és befolyásolja a csaj tehát nehéz dolog nagyon és én már ezt megoldani nem nagyon tudnám segítség nélkül...


Mindekinek előre is köszönöm a válaszát és bocs, hogy hosszúra sikeredett.


2009. szept. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha van esze a csajnak akkor sürgősen elküldi a * ba a csajt.

ha nincs, és még mindig ragaszkodik hozzá, akkor beszéldd meg vele, hogy ez így nem fog menni... nagyon szereted, de anem birod elviselni hogy a barátnője nem akarja hogy együtt legyetek, és ennek érdekében mindent meg is tesz.

2009. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, de én nem akarok szakítani vele szoval ez elég necces lesz..
2009. szept. 28. 20:18
 3/5 A kérdező kommentje:

Közbe beszéltem vele, és azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele.

Most mit csináljak??

2009. szept. 28. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

amit most neked mondok mondhatod a barátnődnek mert szerintem ez nálad is így van...

Ha az egyik haverom az én nevemben irogatna a barátnőmnek én istenbizony olyat beb*sznék neki hogy egy hétig a zárvatermők és a rovarok koevolúciójáról(ezt nem tudom mit jelent) prédikálna... ja és persze többet a büdös életben nem szólnék hozzá egy szót sem... kivételt képez persze az ha iszok...

tehát ha a barátnőd már nem tette meg(pedig neki kellett volna) menj oda ahhoz az elkényeztetett leányhoz és mond meg neki hogy k*rva gyorsan szálljon le rólatok fejezze be azt hogy a barátnőd nevében írogat, kinyomkodja a telefonját és beszólogat nektek mert nagyon nem lesz jó vége...

valójában el sem tudom képzelni hogy lehet ilyet csinálni... a kisr*banc helyében már elástam volna magam szégyenemben...

2009. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, én is valami ilyet akartam... De egy jó barátom (aki lány) szivesen bebaszna neki egyet tehát rá marad ez a része mert ugye fiúknak lányt megütni trallala trallala.

De elbeszélgetek vele csak nem veszi fel a telefonját és legközelebb Pénteken talizok vele és ha annál előbb nem akkor elbeszélgetek vele. Köszi a válaszokat:)

2009. szept. 28. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!