Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan színleljem hitelesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan színleljem hitelesen az orgazmust? A kapcsolatunkba kerülhet, ha így megy tovább, ahogy most van.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy súlyos problémáink vannak szexuális téren. Képes vagyok az orgazmusra, de mivel merevedési problémákkal küzd a párom, így nem tudok elélvezni, ő igen. Emiatt nagyon maga alatt van. Azt mondja sikerélményre van szüksége és akkor minden helyrejön. Attól fél, hogy összemegy vagy hamarabb elélvez mint én. Annyira retteg már, hogy meg is történik. Arra gondoltam, ha néhányszor színlelnék (már ha nem megy valóban), akkor sikerként könyvelhetné el a teljesítményét és talán végre élvezhetnénk egymást. Tudom, ennek kellett volna a legutolsó megoldásnak lennie, de egyszerűen már nem tudok mit kitalálni... Próbáltam újdonságokat bevezetni, késleltetős gumit használni, minden lehetséges módon felizgatni, elszorítás, megállás, mind semmit nem ér...
2009. nov. 5. 10:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%

Szinlelni nagy baromság.

Elöbb utobb ugy is rájön. Te pedig orgazmus nélkül akarod leélni az életed?

Inkább menjetek dokihoz, mert akkor kapcsolatotoknak annyi.

2009. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor az a legjobb, ha megbeszélitek, hogy egy darabig nem kerül sor aktusra, csak petting legyen, kényeztessétek egymást mindenhogy, ahogy jól esik, de behatolás ne legyen! Több ilyen alkalom után lehet "befejezni" a dolgot, mikor már mindketten nagyon vágytok rá. Ezt szokták javasolni ilyen esetben.
2009. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne szinleled!
2009. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Megpróbáljuk...Én is gondoltam már rá, ha 1-2 hetet kihagynánk, lehet jobb lenne. Ő meg azt mondja, nem jó ötlet, mert akkor most benne marad az érzés, hogy nem sikerült. Azt mondja, ha az utolsó aktus sikeres lenne, kevésbé viselné meg a leállás, mint így.

Amúgy volna mit tanulni petting során, mert valahogy nem igazán sikerül úgy, ahogy kéne. Bizonytalan, tapasztalatlan. Én szorgalmasan oktatgatom, de nehezen tanulja a testemet.

2009. nov. 5. 10:59
 5/41 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagyok? :/
2009. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

VAgyi ezzel azt mondja játszd meg magad?!

"Azt mondja, ha az utolsó aktus sikeres lenne, kevésbé viselné meg a leállás, mint így."


Nagyon furcsán gondolkodtok :S

2009. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
47%

Azért mondja ezt mert luzer.

Se keze se nyelve? -...-

2009. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
23-ak vagyunk.
2009. nov. 5. 11:03
 9/41 A kérdező kommentje:

Van keze, van vibrink is, de az akkor sem olyan, mint vele kielégülni. Oké, hogy néha azzal, de amikor már vagy 4-5 aktus óta nem tudsz elmenni vele, akkor már megőrülsz a dologtól, hiszen rá vágysz, nem segédeszközökre...

Az orális technikája meg nem elégít ki. Nem tudom hogy kell ezt megtanítani egy fiúnak...Magától kéne ráérezzen...de nem megy. Csak úgy tud könnyíteni rajtam, hogy én izgatom a kezemmel a csiklómat, ő meg ujjaz, vagy vibrivel segít. Csiklóorgazmusaim vannak, de a nyelvével nem tud kielégíteni, mert nem elég intenzív az érzés.

2009. nov. 5. 11:07
 10/41 anonim ***** válasza:
23%

Te miért vagy vele?

Oké most jön az,gondolom, hogy szereted, de ha farokkal, nyelvel is béna akkor hosszutávon ennek annyi.

Am lehet épp te vagy a hibás, mert rossz a kommunikáció.

2009. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!