Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom többet van a haverjaival, mint velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A pasim meg a legjobb haverja eléggé össze vannak nőve, minden hülyeséget együtt csinálnak. A haverja van, hogy ott alszik náluk hétköznap, és mittudomén, együtt írnak házit, meg videojátékoznak, meg szerelgetnek motorokat stb. A haverját, mint embert sem bírom, de eddig ezt egyszer sem említettem neki, csak... hidegen viselkedem vele. Nem az van, hogy minden nap találkozunk a barátommal, és ha egyszer nem, akkor abba belehalok. Hétvégén szoktunk együtt lenni. Minden hétvégét nagyon várok, hogy végre együtt legyünk, és van mikor azt a pár órát is képes a haverjaival tölteni. Mikor tudom, hogy szeret, csak ez nem fér a fejembe. Azt hiszem az bunkóság lenne, ha szólnék neki, hogy ne lógjanak már annyit együtt, de akkor mégis mit lehet csinálni? Tűrjem, és majd észbekap?


2013. máj. 4. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én is össze vagyok nőve haverommal mindent együtt csinálunk!de azért ha most lenne barátnőm vele több időt töltenék!szólj neki én megérteném és változtatnák rajta!
2013. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
bros before hoes
2013. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

akkor az nem haver


barátok >>>> barátnő

2013. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a legeslegjobb, hogy ma is elküldött, és látom facebookon, hogy azt a nagy dolgot csinálják, hogy a haverja fent van facebookon, és ennyi.
2013. máj. 4. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
ha nem tudod elviselni, hogy a barátait előbbre helyezi mint téged akkor hagyd ott, bár szerintem akkor ne is keress más pasit, mert minden ember akinek van egy kis sütnivalója ezt teszi
2013. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

az én spanom csaja ugyanez, egy xsajba nemlrehet ugy bizni mint egy baratba enis inkabb a csajomat hanyagolom spanok miatt, ugyis jon masik punci de igaz barat nemhiszem szal ink legyel megs

ertő es ertsd nmeg ugyis csak masodik lehetsz .mert csak hús vagy a pina jkorul... puszi :)

2013. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem értek egyet az ötössel, és fogalomzavar is van. Az hogy valakit előrébb helyez, nem egyenlő azzal, hogy többet van vele.

Személy szerint én többet vagyok a csajommal, és előrébb is helyezem.

Szerintem mondd meg neki, és beszélgessetek róla. Nem kapod meg tőle amit akarsz. És ez baj. Ha nem hajlandó annyit megadni amit szeretnél akkor szerintem nincs értelme ennek a kapcsolatnak így. Szenvedni fogsz és idegeskedni, sokan ezt csinálják, és 35 éves korukra már szedik a Xanaxot...

2013. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából a barátja gondolom régebb óta mellette van. De nyugodtan meg említheted neki,hogy egyáltalán nincs bajod azzal,hogy vele lóg,csak egy icipicivel több időt szeretnél kérni,amit vele tölthetsz,mert megpusztulsz nélküle..Ennyi.
2013. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%

"Az hogy valakit előrébb helyez, nem egyenlő azzal, hogy többet van vele.

Személy szerint én többet vagyok a csajommal, és előrébb is helyezem. "


Én meg azt mondtam, hogy a barátait helyezi előbbre és lám, többet is van velük. Okostóni.

2013. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
mellesleg szerintem hülyeséget csinálsz, hogy elhanyagolod a barátaid egy csaj miatt, de te tudod.
2013. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!