Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a barátom (14) ha fent van neten legtöbbször játszik a haverjaival?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék féltékeny barátnőnek tűnni, csak én legtöbbször miatta meg a barátaimmal való chatelés miatt vagyok online, ő meg kockul..ez oké? 14/L
2013. márc. 29. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
ennyi idősen szerintem teljesen normális, a fiúk még máshogy működnek ekkor... a lányok pletyiznek, a fiúk meg játszanak, ilyen egyszerű
2013. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neki biztos normális
2013. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Játsszál te is.


Amúgy minek a 96 a nevedben, ha 14 vagy?

2013. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a 96 a nevemben teljesen mást jelent:)

egyébként remélem igazatok van. akkor ez nem azt jelenti, hogy nem szeret? mert amúgy nem gyanakodnék ilyesmire, csak ez a sok kockulás..:/

2013. márc. 29. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne a kockulásából próbáld eldönteni hogy szeret-e. A legtöbb 14-15 éves fiú ilyen,ez van sajnos el kell fogadnunk:D Attól még szerethet,csak néha neki is szüksége van ilyenekre.
2013. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még 17 évesen is kocka vagyok, bár én lány. XD
2013. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

teljesen normális, 14 évesen amúgysincs komoly kapcsolata az embernek (gyereknek inkább), természtes hogy szeret játszani. sőt szerintem jobb is mint az egész napos facebookon meg chaten lógás...

én 24 évesen is nagyon sokat játszom, és még fogok is. igaz mellette komoly kapcsolatom van.

2013. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

én most is kockulok :D ez a hobbija, fogadd el

f19

2013. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
a 14 éves lányhoz nem illik egy 14 éves fiú
2015. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!