Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most miért csinálta, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálta, mire volt jó? Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés

Még tavaly nyáron megismerkedtem egy sráccal, azóta kavargattunk, de nem volt semmi komolyabb, nem jártunk (mivel ő nem akarta elkötelezni magát..) végül is szerelmes én sem voltam, csak jól éreztem vele magam.

Kb. 5 hónapig tartott ez,utána egyszer csak már nem keresett többet, haverjai mondták, hogy már nem érdeklem, nekem meg a büszkeségem nem engedte, hogy megkeressem őt és rákérdezzek.

Nem mondom, hogy kellemes volt, de különösebb fájdalmat nem okozott, bár kellett egy kis idő míg kivertem a fejemből.

Erre most mint derült égből a villámcsapás ismét megkeresett, így.... kb. 4 hónap után, hogy látni akar.

Eltöltöttünk együtt egy tök jó napot. Kérdeztem, tőle, hogy miért keresett meg most, ennyi idő után, miért akart látni, de mindannyiszor csak annyit mondott, hogy nem tudja..

Most nem igazán értem, hogy ezt miért csinálta, miért keresett meg...? Nem mondhatom, hogy a szex miatt, mert egyrészt kb. minden héten lefektet valakit, sok csajjal kavar, másrészt pedig én nem vagyok túl tapasztalt ezen a téren, biztos, hogy nem ezért tette.... nem akarok naiv se lenni, hogy esetleg azt gondoljam érez valamit, de akkor miért? Most egy ideje megint nem keres.. (régen is mindig ez volt, hol hívott, hol nem.. ) és én nem akarok újra ebbe belekezdeni, de jól elvagyok vele, és úgy érzem nem véletlen, hogy megint felkeresett..

Szerintetek?

18/L


2013. máj. 4. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
olcsó szórakozás :D
2013. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem csak húzd előtte a mézesmadzagot, nemár hogy most a nyakába ugorj. nem érdemli meg miután így lekopintott.
2013. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!