Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gáz az egy lánynál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az egy lánynál, ha az ember egy kicsit komolyabb dolgokkal is foglalkozik?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 19 éves, sportoló, viszonylag népszerű lánnyal. Ő még akkor gimis volt, érettségire készült. Én műszaki területen tanulok, ebből kifolyólag programoznom is kell. A gond ott kezdődik, hogy miután ezt megmondtam, le se tojt. Az a gyanúm, hogy egyből elkönyvelt egy brutálkockának, holott nem vagyok az szerintem. Nálam is nagy szerepet játszik a sport, és egyéb dolgok, de nem vagyok az a megőrülős, kirúgok a hámból típus. És ha az is lennék, az miért baj, ha valaki komolyabb dolgokkal is foglalkozik, nem csak a hülyeségekkel? Utólag nem csodálkozom, elnézve a korosztályt. Tisztelet a kivételnek. 23/F

2013. máj. 4. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem sok közös témátok lenne és nem beszélgetnétek túl sokat.
2013. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ismerkedésre nem sok időt fordítok, mert fontosabb dolgaim vannak, emiatt is jobban idegesít, ha valami nem jön össze.
2013. máj. 4. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Én meg katona szeretnék lenni és elkönyvelnek bolond gyilkosnak...

Van ilyen.Nem is érdemes velük foglalkozni.Annyi csaj van,bőven lehet válogatni

2013. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen együgyű a csaj, ne is érdekeljen. Nem? Ohh na de neked még is ilyen kell? Ennyit erről...
2013. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Első, ez így van, egyetértek.
2013. máj. 4. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Én rendőrnek készülök és elkönyvelnek buta libának...;-)
2013. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom szánsájn az NKE-re mész. Szerintem aki ott tud végezni az minden egyéb lehet, csak buta nem:D
2013. máj. 4. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Én általában kedvelem, ha valaki okosabb nálam, mert lehet tőle tanulni. Mondjuk párom néha élő Wikipédia, és az agyamra megy, de azért mond jó dolgokat :D

Ő is programozik, de meg kell mondanom, engem nem érdekel a programozás. Szoktunk filozófiáról, a világról, meg komolyabb dolgokról beszélgetni, erről nem. Mondjuk egy hobbiról, kedvtelésről nem lehet leírni egy embert; nem szeretem kevésbé, mert van egy olyan szenvedélye, ami engem nem érdekel.

2013. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, a lányok többségét csak az érdekli ami szórakoztató a programozás pedig nem az. Mondd azt hogy cégeknek segítesz hogy költséghatékonyabbak legyenek. Az sem szórakoztató, de legalább úgy hangzik mintha valami fontos ember lennél :D
2013. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 banyamanya válasza:

Az én barátom imád számítógépeket rendbe rakni, és egy csomó ilyen dologhoz ért. Nem tanulja, csak szereti. Nagyon okos. Sokat játszik, el is könyvelte magát kockának (én is őt :D).

Imádom. De engem is érdekelnek az ilyenek, és jó, mert tanulhatok is tőle; plusz az én gépemet is gatyába rázza, ha szükséges.

Ez a lány ezek szerint ennyit ért... Beszűkült a látóköre kicsit. Biztos találsz jobbat.

2013. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!