Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ti elmentek pl szülinapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti elmentek pl szülinapra viszitek magatokkal a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
El szoktátok hívni h menjen veled?

2013. máj. 4. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát házibuliba ha megyek akkor hívom mint az összes többi haverom hogy villogjunk velük..:D de vidd el mert akkor ő is érzi azt hogy nagyon fontos vagy neki (szerintem)
2013. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy milyen társaságba megy a srác. Jó, én nő vagyok, szóval nem muszáj végigolvasni a véleményem. De azt gondolom, hogy nem minden esetben CSAK a srácon múlik, hogy elviszi-e magával a barátnőjét a szülinapi party-ra, avagy nem. Mert előfordulhat, hogy a párok baráti köre különbözik, és egymás barátai nem szívesen látják a másik felet. Ha elviszed egy olyan buliba, ahová nem hívták meg, akkor az szerintem kellemetlen helyzet. A saját kapcsolatom is pont ilyen. Az én barátnőim ki nem állhatják a párom, és ezt meg is mondják. Nem is hívják el, csak engem. Én pedig a párom haverjait nem bírom, és Náluk nem vagyok szívesen látott vendég. Ennek ellenére mi tökéletesen megvagyunk, csak egymás barátai nélkül szórakozunk, inkább kettesben, vagy külön-külön.
2013. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
yviszem hát, fura lenne ha jobb kéz nélkül állítanák be
2013. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze elszoktam vinni, még akkor is ha a baráti társaságommal összeülünk egy helyen, mivel ők is hozzák a pártjukat én is viszem az enyémet. Persze van amikor nem akar jönni vagy nem tud jönni valamiért, akkor persze nem, de van amikor ő visz el engem. De olyan is van amikor külön-külön bulizgatunk.
2013. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, a párom álláspontját tudom elmondani: alapesetben visz magával, kivéve ha zárt társasággal megy. Tehát egy családi eseményre vagy baráti szülinapozásra természetes, hogy megyek vele, de ha mondjuk összeül az előző munkahelyéről a kis csapat, oda egyedül megy, mert én nem voltam csapattag.


Egyébként szerintem a kapcsolat milyenségétől is függ a dolog, ha az ember labilisnak érzi, vagy nem tartja komolynak a kapcsolatát, vagy netán csak nagyon rövid ideje vannak együtt, akkor nem meglepő, ha nem viszi magával a másikat. De egy hosszabb kapcsolatnál, mondjuk egy év után már furcsa és rossz jel.

2013. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából nő vagyok és engem nem szokott hívni a barátom, pedig elég komoly a kapcsolat. A barátaival is jól megvagyok, járunk néha ide-oda úgy hogy egy-két barátja is jön(mikor egyedül, mikor a barátnőjükkel), nem tudom miért nem hív engem sose magával :/ ja és csak 1-2 barátja van még komoly kapcsolatban, azok viszik magukkal a barátnőjüket. Lehet, hogy azért nem visz mert tudja hogy nem szeretem a részeg embereket, és pl egy szülinapon alap hogy iszik. Egyébként egyszer voltam szülinapozni az egyik barátnőmnek mióta együtt vagyunk és én sem hívtam, de ha jól emlékszem az nap békültünk ki mert összevesztünk.
2013. máj. 7. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!