Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tanulhatok meg bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanulhatok meg bízni a barátomban, ha túl keveset vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal elég régóta ismerjük egymást, egy ideje komolyabbak is köztünk a dolgok, de csak 1,5 hónapja járunk. A múltban történt pár dolog, ami miatt én még nem tudok benne megbízni, és erre nem segít rá az sem, hogy csak heti 1x találkozunk hosszabb időre. Reggel össze szoktunk futni, de amúgy nem tudunk máskor. Van, hogy az a heti 1 alkalom is elmarad, vagy lerövidül. (hétköznap délutáni órákra járunk, és pont úgy, hogy nem érünk rá egymásra). Ő nem érti mi a bajom. Mondtam neki, hogy nem tudok benne bízni, az érzéseiben sem, mire csak mondja, hogy ő szeret nagyon. Akkor van velem, amikor csak tud, de néha úgy érzem nem akar velem lenni. Abban bízom, hogy ha nyári szünet lesz, majd több ideje lesz rám :( Hogy barátkozzak meg a helyzettel? Szűz vagyok, és néha nagyon-nagyon kívánom, de mikor nincs elég időnk egymásra, nekem nem megy. :(


2013. máj. 5. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Neki kellene tennie érte, ha nem tudsz bízni benne, pápá....

Egyébként szerintem teljesen mind1, h lehet-e bízni benne, vagy nem, a lényeg, h te ezt miként éled meg, hiszen a kapcsolat akkor jó ha Képes vagy bízni.

2013. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!