Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gazdag pasi a nőknek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gazdag pasi a nőknek csak a pénze miatt kell? Honnaan tudhatja egy ilyen férfi hogy nem a pénze miatt vannak vele a nők?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene már a megismerkedéskor ezzel hencegni.
2013. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kér drága dolgokat, és nem csak a pasi fizet a kapcsolatban.:D

17f

2013. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy nő csak a pénzre hajt az azért elég egyértelmű.
2013. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki hogy van pénzed, és ne is lássa rajtad
2013. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok de tegyük fel valaki jó módban él,és rá van írva hiszen megteheti hogy igényesen öltözködjön és ilyen olyan autokkal járjon,mind ezt nem azért teszi hogy villgjon,hanem azért mert így érzi jól magát.Teht ha valakinek 30 nm-es családiháza van vagy fullos lakása,és igényes jó autója és millió ruhája.Akkor ezt hogyan tagadja le?Vegyen fel azért olcsó csóri ruhákat.Amúgy nem rólam van szó,csak kíváncsi vagyok,ha gazdag lennék akkor ezt hogyan tudnám kiküszöbőlni vagy leszűrni.Mert nyílván nem Opellal járnák hanem minimum Bmw-vel és nem hiszem hogy panelba laknék és a lakásom se 10 millió lenne ha ennyi pénzem lenne.Szóval ez akarva akaratlanul is az ember jobb dolgokat enged meg magának.
2013. máj. 5. 13:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne nőnek adni a pénzből is akkor mindegy. :) Olyan nővel ne kezdj ki, aki nem tudja magát eltartani, akár szegény vagy, akár gazdag. Mert abból őszinte kapcsolat nem lesz, csak függőség. Olyan nőt keress, aki eltartja magát és nem tart igényt a te pénzedre. És ne is adj belőle neki. Persze nem úgy értem hogy ne vegyél neki semmit, csak ne vegyél olyat, amit Ő nem engedhetne meg magának. Ennyi. Nem annyira bonyolult. :)
2013. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
*300 nm-es családiháza
2013. máj. 5. 13:44
 8/10 anonim válasza:
A nő attól még téged is szeret nem csak a pénzedet.Eleve aki gazdag sikeres és jól öltözőt jobban mennek rá a nők.De nem kimondottan a pénzedre mennek.Ez az anyagi biztonság a legtöbb nőnél tudat alatti dolog.De hogy számít az biztos egyszer tesztelem egy csajjal.Kint voltam kosár meccsen és ki szúrtam két gyereket a lelátón.Meg kérdeztem a lányt melyik jön be neki jobban.A fullosan felöltözőt frissen nyírt fizurájú csákóra mutatott.A másik csóka wink cipőbe csőfarmerbe volt,meg a leg gagyibb cucok ban volt.Pedig nem mondanám hogy egy pénz éhes csajjal voltam.
2013. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azt lehagytam hogy a szegényes gyerek egy jóképű és jobb kiállású fazon volt.De a divatos ruhák ennyit dobtak a másik tagon aki meg egy átlagos fazon volt.
2013. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Régen kértem pénzt gazdag pasitól, nem ribiségből hanem mert iskolára kellett volna, olyantól aki támogat szervezeteket.... A gazdagok mindig le nézik a szegényeket úgymond nem látnak az "aranyfüggönyön át".
2015. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!