Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyarországon nagyon nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon nagyon nehéz gazdag palit találni?

Figyelt kérdés
Jó nő vagyok és fontos számomra az anyagi biztonság, ami szerintem nem ciki, természetes dolog, hogy egy nő anyagi biztonságot keres. De egyszerűen nincsenek gazdag palik ebben az országban. Hol tudnék ilyen férfikat találni?
2013. ápr. 23. 14:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

S egyre nehezebb lesz, így kénytelen leszel beállni dolgozni.


S az valóban nem ciki, hogy az anyagi biztonságot keresed, de az már igen, hogy azt akarod, hogy más tartson el. De tudod mit??? Ha találsz egy ilyet, akkor miért ne tennéd? Csak vigyázz... nem leszel mindig fiatal és jóse.ggű, akkor viszont dobni fog és hazaviszi az egyik sokkal fiatalabb és jóse.ggűbb "kolléganődet", te pedig....

2013. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Ez csak egy kamu feszültség keltő kérdés.Valami csúnya gyakoris törpe unatkozik
2013. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát a Cote d'Azur-ön könnyebben találsz mint itt.
2013. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
miért lenne kamu? én amint találok egy pasit aki eltart nagyon fogok neki örülni:)
2013. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
a kérdés tárgya létezik.De tuti nem nő írta ki.
2013. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Neked ez fontos, akkor sajnálom

azt hittem a férfi önmaga ami többet ér, nekem igen

amit Te akarsz az nem boldogság, az semmi, az nem élet!! N

2013. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pali mellett sosem leszel biztonságban, ha valami nem tetszik neki, már cserél is le, rengeteg lány állna a helyedre, hasonló gondolkodással, mint a tiéd.
2013. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy általában való igaz, hogy a nők válogatnak a pasik közt, épp ezért úgy gondolják, hogy pénzes pasit is választhatnak. Csakhogy a pénzes pasi jóval kevesebb, mint a pénzesre vágyó nő, ezért itt megfordul a megszokott logika, és a pasi válogathat. Szóval hacsak a szépségen kívül nincs valami extrád, akkor felejtsd el...
2013. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ötös én eltartalak :D f/25
2013. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Köszi minden nő nevében, hogy pénzéhes, buta libának tartanak minket az ilyenek miatt, mint te. De ez sajnos lehet, tényleg nem áll messze a valóságtól, mert sokan vagytok:(
2013. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!