Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a külső nem az esete meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a külső nem az esete meg lehet valahogy fogni egy fiút belsővel?

Figyelt kérdés
Ha nem a legszebb egy lány, de még nem is átlagos akkor hosszú beszélgetések, közös programok alatt belsővel megtudja szerettetni magát?
2013. máj. 5. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem nem.

Ha a lány nem vonz nem tetszik akkor csinálhatsz te bármit maximum a legjobb barát kategória leszel. (persze ez nincs mindenkinél így, de már voltam ilyen helyzetben aztán a csajt meg nehezen bírtam levakarni is)

2013. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legszebb, de még nem is átlagos? Tehát bányarém? Vagy? Komolyan nem tudom ezt hogyan értelmezzem.

A külső az, ami megfogja az embert, ami által beindul a kémia. Persze, a belső tud valamennyit szépíteni a helyzeten.

2013. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gondolom a fiú nem tart bányarémnek, különben nem csinálna veled közös programokat, és nem akarna hosszan beszélgetni..
2013. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Határozottan igen. Bár ehhez a fiú részéről érettebb gondolkodás szükségeltetik. Nekem nem is egyszer volt már ilyen: elsőre nem volt a lány az esetem, aztán mikor jobban megismertem, megszerettem.
2013. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én idővel bele tudok szeretni egy lányba, de csak ha nincs barátnőm. 15/f
2013. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen!Nekem mindig a belső az első:D.A válasz:Igen!!!
2013. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Simán meg.

Ha házias vagy.

Én legalábbis a hasamon keresztül fogható vagyok.

Még egy fiatal lánnyal sem találkoztam,amelyik egy ételt normálisan elkészített volna.

2013. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem valószínűleg nem. Nálam ez valahogy úgy van, mint a kajával. Ha szépen van tálalva, mindenképp összefut a nyál a szádban, attól függetlenül, hogy kóstoltad -e. Viszont ha már a tálalás sem meggyőző, nem lehet rávenni, hogy megkóstoljam, legyen az bármilyen ízletes is.
2013. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ugyan én lány vagyok, de kerültem már ilyen helyzetben. mármint ott a fiú nem volt éppen jó pasi, sőt mondhatni sokan rondának tartják a környezetemben, de engem mégis nagyon megfogott a belsője... pár csók el is csattant közöttünk, de utána nem beszéltünk, nem lett semmi komolyabb. egy közös barátunk azt mondta, hogy azért nem keresett, mert úgy gondolta, hogy ez csak egyszeri alkalom volt és egy olyan lány mint én nem akarna egy olyan fiúval járni mint ő... pedig ha akkor megkeres lehet, hogy lehetett volna belőle valami komolyabb.
2013. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kedves lányok jönnek be!Vagyis mindegy,hogy néz ki csak kedves legyen :D
2013. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!