Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogy lehet felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy lehet felkelteni az érdeklődéseteket egy lány iránt? (lányok véleményét is várom)

Figyelt kérdés
van egy fiú aki tetszik és nem tudom hogy hívjam fel magamra a figyelmét! Nektek mi tetszik? Mikor vesztek észre gy lányt? És milyen jeleket adtok ha tetszik valaki normális válaszokat lécci! :D köszii! :D

2013. máj. 5. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan jelet adok, hogy odamegyek, mintha rakétából lőttek volna ki. A figyelmemet pedig sok mosollyal, kedves pillantásokkal, szemezéssel lehet felkelteni.
2013. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyen csinos akkor már felfigyelek rá
2013. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon tetszik a srác próbálj valahogy beszéde elegyedni vele. Ha úgy látod a reakcióiból hogy szívesen veszi a közeledésedet akkor azt jelenti ,hogy szimpatikus vagy neki.

Tudom elsőre nehéznek tűnik ez a beszédbe elegyedés főleg úgy hogy lány vagy de ez is célra vezető lehet. Nekem legalábbis bejönnek a bátrabb lányok.

2013. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kati Tibor ***** válasza:
figyelj én szerintem csipd ki magad (persze ne ugy mint egy k*rva)hanem normálisan és meny oda a fiuhoz de ne ugy hogy rögtön odaálsz mellé hanem tartsd meg a 3 lépés távolságot tégy ugy mintha nem is tudnál a jelenlétéről aztán szólajál meg hangosan de ne a fiunak mondjad hanem csak szolaljá fel valamit pl: ott repül egy madár az égen te pedig erre azt modndod jaj de szép madár.Erre a fiu fel fog figyelni és ha elkezd neked valami ilyesmit modani :valóban nagyon szép madár akor már inentől a kezedben van a dolog.Vagy ha mégsem figyel rád fel ezután sem akor kérdezrá hogy szerinted is?Éas hid el biztos hogy fog rá válaszolni.De azért ezt a madaras dolgot nem kell szószerint venni ez csak egy példa volt :D (drukolok neked hogy minden sikerüljön :) )
2013. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!