Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi az ami felkelti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi az ami felkelti az érdeklődéseteket egy lány iránt, ha csak leveleztek? 21L

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud helyesen írni, az már figyelemre méltó, aztán ha bejön a stílusa és elvagyunk az is már kíváncsiságot kelt bennem. 19/F
2012. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem a titokzatosság is
2012. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fontos hogy helyesen írjon és az is hogy hogy ír milyen szavakat használ az sokat elárul róla. Legyen érdekes és értelmes amit ír. :)
2012. dec. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom internetes levelezésre gondoltál.

Igen a helyesírás az jó pont de én azt szeretem, ha a beszélgetés tényleg beszélgetés és nem olyan mint valami vallatás. Mert a legtöbb beszélgetésem lányokkal itt interneten abból áll, hogy én kérdezgetem őket erről arról mit szeretnek, milyen volt a napjuk stb ő meg kinyög 2 szót esetleg egy tőmondatot, meg mikor mondok neki valamilyen sztorit akkor odabiggyeszt egy smiley-t és ennyi.

Ha meg nem írok vagy kérdezek tőle semmi akkor az istenért nem kérdezne vagy mondana valamit.

2012. dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A találkozó megszervezése! :)
2012. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
értelem, kerek fenék, szép haj és mosoly, nagy szemek.
2012. dec. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az idővel kiderülő közös érdeklődési kőr, a kialakuló szimpátia.
2012. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaguar warrior


True story :D

2012. dec. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaguar Warrior:

Na igen, ezt már én is rég észrevettem, h a lányok valóban kicsit úgymond lusták! Szerintem a kis agyacskájukban eldöntik, h minden a pasik dolga, ők meg 2-3 szót, netán egy mondatot kinyögve várják, h a szerencsétlen kitalálja miről beszélnek, mit szeretnének...stb.

Hahó lányok! Ez az internet! Itt nem látjuk a kis pofikátok, h olvassunk róla (cam meg már a fejlettebb kapcsolatokban van csak általában, és másra is használják már akkor :P )!!!

2012. dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az olyan lányoknak nem írok vissza, aki 1-2 szavasakat válaszol ha én többet írok:D Így kiszűröm őket és tapasztalataim alapján aki marad az ezidáig nagyon rendes és jófej. Aki 1-2 szavakat válaszolgat az élőben is csak olyan.
2012. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!