Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak azok a fiúk jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azok a fiúk jönnek be akiknek szálkás izomzatuk van? (kép lent)

Figyelt kérdés

Valamiért csak azt tartom férfiasnak! Szerintetek baj? Találhatok magamnak ilyen fiút? :))) én is próbálok mindent megtenni hogy jó alakom legyen! :)

[link]


[link]


[link]



2013. máj. 5. 20:05
1 2
 1/13 Baccardi01 ***** válasza:
Mert ez az ideálod. Találhatsz, de nem lesz könnyű.
2013. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom de remélem sok ilyen lány van :D
2013. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem baj, de egy ilyen férfinak te nem fogsz kelleni. :) (Hacsak nincs egy valag pénzed és szupermodell alkatod.)
2013. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy kimondott szupermodell alkat mégis ilyen testalkatú barátom van már 5 éve. Szóval simán lehet ;)

25/N

2013. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én járok edzőterembe és kb ilyen a felépítésem.. persze a képeken az olajozás meg a befeszítés rátesz egy lapáttal... de a teremben akik így néznek ki a műkörmős, póthajas, szolis cicababákra buknak... szóval nemtudom mennyi esélyed lenne a legtöbb ilyen pasinál
2013. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hármas ne általánosíts, nem mindenki ilyen. Én evezem mellette néha kondizom, úsztam is több évig, nem dicsekszem, de van rajtam azért izom.
2013. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez szálkás?o.O Ez izmos-.-" Legalább ennyi eszed lenne... Amúgy ezek is photoshoposok mint a csajok.
2013. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, csak vékonyabb.... amúgy meg nem testalkattól, meg mit tudom én mitől függ hogy ki-kivel jönne össze, vagy kivel nem. Akárki lehet akármilyen, akárki szemében.....
2013. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem az ilyet nevezik szálkásnak..
2013. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan ízlésünk van kérdező! Remélem, hogy én is találok majd egy ilyen fiút :) Sok sikert neked is!
2013. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!