Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti félnétek egy jóképű, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti félnétek egy jóképű, jó testalkatú pasitól? Megengednétek hogy a csajotok visszaigazoljon neki facebook-on? (20/F)

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint a kezem?
2013. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt megengedném hogy visszaigazolja, és ha a pasi beszélget vele az sem egy igazán nagy probléma. A lényeg hogy ne találkozgasson vele.
2013. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ismeri személyesen, akkor nyugodtan. De ha csak úgy tök ismeretlenül bejelöli, mert egyszer látta az utcán, akkor nem.
2013. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Ki nem szarik arra, hogy valaki jó képű, jó testű? Agyon verem az ilyen kis csíra buzykat.
2013. máj. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
uccsó, nem érted, és nem vered agyon. ez olyan mintha mike tyson itt lenne és kihívná egy meccs-re, akkor rohanna az öltözőbe és VETKŐZNE.. amúgyis boxol. mind1, a haverom a srác de a bnőmnek szerintem tetszik mert CUKI POFA SZÉPFIÚ, ezzel van a gond igazából :(
2013. máj. 6. 00:49
 6/8 anonim ***** válasza:

túlértékelik a facebook-ot.

abból még nem lesz semmi, hogy visszajelöli. attól még nem feltétlen kezdenek el jobban ismerkedni majd annál is tovább menni. ha a barátnőd eddig sem adott okod gyanakvásra és féltékenykedésre, akkor teljesen megnyugodhatsz:)

2013. máj. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azóta már megrakta a barátnődet :(
2013. máj. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szelesoldier ***** válasza:
Én csak annyit javasolnék hogy ne ess abba a hibába hogy beleképzelsz dolgokat és elkezdesz gyanakodni aztán ha meggyőzted magad arról ami nem is igaz és elkezdesz flegmázni és veszekedni a csajoddal akkor máris okot adtál neki rá hogy átpártoljon a cukipofa srác mellé. Én ilyenkor ha feltűnik egy se**fej elmondom a csajomnak hogy zavar az illető és elkezdek udvarolni a csajomnak mint kb az elején, mondjuk mindig ezt csinálom. Hidd el ha a tenyereden hordozod nem fog kalandozni. A facebook meg a sátán teremtménye, pokolba kívánom én is.
2013. máj. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!