Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek jobb pasi annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jobb pasi annak ellenére hogy nem vagyok jóképű?

Figyelt kérdés

Több lánytól is kértem a neten pontozást 1-10 es skálán és általában 6-7 pontot kaptam.De én is hódítani szeretnék mint a haverjaim, akik folyton 9-10 eket kapnak.Valaki tudna valamilyen tanácsot adni mert nagyon kéne!

előre is köszönöm :) 16/f



2013. ápr. 30. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó pasinak több kell egy jóképű arcnál.
2013. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az csak egy kis társaság.... attól még egy akármilyen csinos nő is gondolhatna 10-esnek téged, másfelől meg ha nincs önbizalmad és ezen izgulsz, biztos hogy nem jutsz egyről a kettőre.....
2013. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ha nem vagyok jóképű akkor mit csináljak? Hogy győzzem le azokat akik jóképübbek nálam?
2013. ápr. 30. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Könyörgőm, kinek mi a jóképű? Kinek mi a nyálas? Kinek mi a férfias? Kinek mi a csúnya/antipatikus?

Ha bebeszéled magadnak hogy te csúnya vagy, akkor nem lesz önbizalmad sem...... és akkor..... tudod vannak olyanok akik állítom alacsonyak és kövérek, de kitartóan csajoznak és mégis föl sikerül szedniük nem is akármilyen csajokat, viszont ha akárhogy is nézel/néznél ki, de nem csajoznál, hidd el maguktól nem mennének oda hozzád a lányok az utcán, hogy szeretnének a barátnőid lenni.... szedd már össze magad!

2013. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andii1 ***** válasza:
0%
plasztikai sebész csodákra képes..
2013. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Most majd beírják a kortársaid, hogy "gyúúúrjáá, vazze"

de hogy őszinte legyek, így jó 10 év csajozással a hátam mögött: a válasz a pénz.

2013. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
legyél igényes, adj magadra. egy jó óra pl nagyon szexi. mellette sportolj, és legyen önbizalmad. ha nem a külsőd miatt, akkor azért amit csinálsz. az is nagyon vonzó, ha valaki elér valamit az életben. legyen az sportoló, természetfotós, vagy vállalkozó. jó humor, gondoskodás, kedvesség, odafigyelés, ezek közül bármi száithat egy nőnél ami bejön. ez tévhit, hogy ezek a brad pit fazonok a férfiasak. egyáltalán nem!!! azokkal a lányokkal meg ne is törődj, akik erre buknak, mert azok már eltorzultak a médiától. egy igazi nő tudja értékelni egy emberben azt, ami igazán számit. legyél önmagad, és legyél valamiben jó. valakinek az fog bejönni.
2013. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Itt a gyakorikérdéseken az őszinteség a fontos?

Hát akkor elmondom neked, hogy énkörülöttem nagyon sok jobbképű srác van, és én ezt el is fogadom sőt, azoknak a szemükbe is mondom.

Nem tudom, mi a szándékod a nőkkel, de mindkettőre tudok példát mondani.

Ha szerelem szempontból nézzük a hódítást: 15 évesen, 9.-es koromban (ami most van, de már betöltöttem a 16-ot) 11.-es barátnőm volt 6 hónapig. Tudod mit mondott arra a kérdésre, hogy miért szeretsz te engem?

Ha szex és flört szempontból nézzük a hódítást: 15 évesen voltam együtt 23 és 21 éves lánnyal is. NEM, nem ribanc egyik sem sőt. Igazi, érett és belevaló nők.

Most, 16. évemben pedig a saját napközis tanárommal vagyok nagyonnagyon, ÉRTSD: NAGYON-NAGYON jóban. :)

És Ők tudod mit mondtak nekem arra a kérdésre, hogy 'miért vagyok én itt most Veled'?

"-Nem játszol semmiféle szerepet. Nem játszod a nagyképű se a stréber szerepét, mert azokat más játssza körülötted. Magadat adod és ezzel bolondítottál meg."


Röviden az én történetem is azt mutatja, hogy légy önmagad. De ha ezt a három szót leírom, fel se figyelnél a válaszomra, mert az nem érdekes. Sok sikert, barátom! :)

2013. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek sokat segítettetek :)
2013. ápr. 30. 20:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, sikerült már azóta? :D
2014. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!