Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elhatározta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhatározta hogy változtat. Hogyan viseljem a következményeit?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy a párom elhatározta hogy leszokik a cigiről. Naponta több szálat elszívott. Most egyet se. Tudja magáról, hogy idegbeteg (szó szerint) ilyenkor. Én ezt nem hittem el hogy az lesz, de csak pár napja tart ez a dolog és már csapkod, üvöltözik össze-vissza. Mondjuk egyenlőre nem velem, de már érzem, hogy szúrós megjegyzéseket tesz rám, nekem is és nagyon ingerlékeny.


Veletek ilyenkor mi volt? Mit lehet tenni?


Egy ilyen dolog meddig szokott fajulni?



2013. máj. 6. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
az én párom is ilyen. nálunk odáig fajul, h maximum 3 nap után nem bírja tovább és visszaszokik...
2013. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ENNEK A KÉRDÉSNEK MI KÖZE VAN A SZEXHEZ?!?!?!?!?!? MINEK KELLETT ÁTRAKNI!?!?!?!?
2013. máj. 6. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:
párkapcsolatok alrovatba tettek. a szerelmedről van szó, nem a szexről. amúgy én sem értem, az efféle kérdéseket hagyni szokták a családi kapcsok rovatban...
2013. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne négy durci. Azzal, hogy átrakták megoldást javasoltak:-)

Legyél türelmes és ne vedd magadra a "dolgait". Ő ezt most nem direkt csinálja.

2013. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez olyan, mint amikor Te szeretsz valamit és azt nem teheted többet, ennyi

mivel amikor cigizik, ő attól megnyugszik, ez most nincs, logikus

csodát ne várj, nem egyformák az emberek N

2013. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A cigi 45-50 percre megnyugtatta.


A párod hozzászokott hosszú évek alatt, hogy nem kerül különösebb erőfeszítésbe kontrollálni a dühét, hanem csak elszívott egy csikket, és máris nyugisabb lett.


Eleinte türelmesnek kell lenni.


17/L

2013. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nyugtasd le egy kis anállal :))
2013. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!