Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lisadm97 kérdése:

Mit csináljak próbálkozzak még vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
a barátommal 2hete szakítottunk mert állítólag nem szeret és hogy meg ismert egy másik lányt..pff.... de már nem értem az egész dolgot mert egyszer azt írja h még mindig szeret egyszer meg azt h nem akar látni soha többet !! nem értem .. meg azt is írta hogy mindent meg próbált azért hogy meg utáljam ..és már nem tudom hogy mit higgyek .. hogy szeret e még vagy nem fogalmam sincs !! én még szeretem .. és nagyon fáj hogy így viselkedik velem
2013. máj. 6. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyerekek gyerekek.. Hagyd a srácot a francba :)
2013. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!