Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal most szakítottuk 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal most szakítottuk 1 hete, és azt szeretném kérdezzni hogy szerintetek lépjek tovább vagy probálkozzak még visszaszerezzni. Mert az eszem azt mondja lépjek tovább de a szívem meg azt hogy még ne adjam fel?

Figyelt kérdés

2011-kor ismerkedtünk szilveszterkor, szimpatikus lány volt de nekem kb ennyi, nem fogot meg elsőre, neki pedig én tetszettem, utánna beszélgettünk ismmerkedtünk és a végén mégiscsakk összejöttünk de másfél hónap után az én hülyeségem miatt szétmentünk. Utánna egy ideig nem beszéltünk. Mert egyértelmú hogy csalódott stb. -stb. , ahogy "csitultak a kedéjek újra elkezdünk beszélni. és végül tavaly decemberben megint összejöttünk és "tiszta lappal" újrakezdtük, ja fontos hogy közben őt azéven felvették egyetemre kicsit messze került tőlem, meg énis dolgozok elég sokat de a távolság ellenére összejöttünk de tudtuk hogy nehéz lesza kevés találkozás miatt. Tökéletes volt minden tényleg naon szerettük egymást. De most április végén teljesen váratlanul, tényleg napok alatt "megváltozott" és a végén kijelentette hogy szakítani akar. Egyrészről a távolságot hozta meg ezalatt az pár nap alatt megismert mást,

Most jött volna a nyári szünet amikor tényleg együtt lehetünk volna sokat. és most váratlanul jött ez. Kinek mi a véleménye? (ha fontos a kor én 24 vagyok ő 19).


2013. máj. 1. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha ilyent tőlünk kérdezel ott már komoly baj van
2013. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ennyi, megismert mást, ráadásul az ott van az egyetemen,

keressél mást N

2013. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!